Перейти на мобільну версію сайту


22.02.2019

ПОГОДИЛИ ДОПОМОГУ ТА ВИДІЛЕНІ ГРОШІ

викон121 лютого пройшло чергове засідання виконкому, на якому розглянули близько 60 питань.

До початку засідання міський голова нагородив підприємців міста, які брали участь і добре підготувалися до Новорічних свят. Як завжди, на висоті були колективи «Клеопатри», «Гала-готелю», «Рейнкарц», кафе «Франт», ресторану «Старий замок», «Епіцентр К», «Сім днів», караоке-ресторану «Ля-мажор», ресторану «Княжий двір», ТЗоВ «ЮПІДЖІ», ТК «Vivo». 

Члени виконкому погодилися про надання матеріальної допомоги на поховання, а також 115 особам надали матеріальну допомогу. Внесли подання до Ценральної виборчої комісії щодо зміни меж виборчих дільниць, утворених на постійній основі. Прийняли рішення про перенесення сміттєзбірного майданчика на Голосківському шосе, 8 у двір, адже він знаходиться при дорозі і туди звозять сміття всі, хто прямує в місто з сіл. Олександр Бродовський запропонував неподалік встановити сміттєзбиральний пункт, адже люди все одно кидатимуть сміття.

Було дозволено «Укртелекому» проведення оптоволоконного кабелю на Драй-Хмари та затверджено акт обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню. Слів подяки від міського голови удостоївся кам’янчанин, який помітив біля однієї із зупинок аварійне дерево і за власний кошт погодився його знести. Також подяка підприємцю Соколюку, який крім того, що навпроти кладовища на Нігинському шосе назбирав і вивіз 4 машини сміття, ще й вирішив за власний кошт зробити санітарну рубку хащів.

викон2Новоствореному КП «Кам’янецький парк» виділено гроші на ремонт приміщень, які їм передано. Питання про дострокове припинення дії договору на перевезення пасажирів транспортом загального користування з перевізником Дідишеним (маршрут №1), який замість заявленого автомобіля, що набрав 30 балів на конкурсі перевізників, замінив на гірший, який набрав лише 3 бали, а той працює на обслуговуванні сільському. Але перевізник впросився, щоб його не знімали, бо через два тижні на маршрут має вийти достойна маршрутка. Питання відкладено до 7 березня. Затверджено також зміни в тендерному комітеті виконкому. Члени погодили проект рішення сесії міської ради «Про затвердження звіту «Про виконання бюджету міста за 2018 рік». Начальник фінансового управління Оксана Гут повідомила, що бюджет міста виконано і заборгованості не допущено. Мова йшла про додаткове виділення 459 тис. грн школі мистецтв на заміну опалювальної системи.

Також затвердили протокол засідання комісії з надання дозволів на виконання ремонтних робіт та визначення фактичних витрат ТзОВ «Слон 17», якому дісталося приміщення колишньої амбулаторії залізничників на Привокзальній, 19. «Слон» у ремонт вклав близько 48 тис. грн і тепер має капітальну споруду. Невже сімейна медицина не могла передати це приміщення молодому сімейному лікарю, який би вклав теж гроші і Черемушки мали б свою амбулаторію сімейної медицини, а лікар ще й житло? Нині, щоб звести амбулаторію, мінімум потрібно вкласти 8 млн грн. Ось так головний лікар КП «Центр ПМСД» пані Клим дбає про державну програму реформування медицини в місті і займається розбудовою сімейної медицини...


Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.