Перейти на мобільну версію сайту


11.08.2017

ПОДВІЙНЕ СВЯТО У ГРОМАДІ

лисогірка9 серпня жителі села Лисогірка Гуменецької об’єднаної громади відзначили не лише храмове свято, яке тут припадає на день Пантелеймона Цілителя, а й урочисте відкриття сільського клубу. Менше року знадобилося, щоб відбудувати лисогірський храм культури. Із цим завданням успішно впоралися. Відтепер тамтешні жителі мають де проводити дозвілля.

На урочистості з нагоди відкриття завітала голова Гуменецької об’єднаної громади Інна Абдулкадирова, старости сільської ради. Гостей хлібом-сіллю зустрічав староста Лисогірки Анатолій Ціхоцький.

За реконструкцію сільського клубу тут взялися в листопаді 2016-го. Хоч підрядник і затягував з виконанням ремонтних робіт, проте справу довели до логічного завершення. Лисогірський клуб умовно поділений на дві частини: в одній концертна зала, в іншій – два кабінети, для старости і завклуба.

лисогірка-1Після урочистого перерізання стрічки відбувся святковий концерт та нагородження активних мешканців Лисогірки. В оновленій залі яблуку ніде було впасти, чи не все село прийшло подивитися на новий клуб та послухати концерт, організований завклубом Наталією Фалендиш.

Анатолій Омельянович став першим старостою, який отримав грамоту від Гуменецької сільської голови Інни Абдулкадирової.

– Тішуся, що нарешті в Лисогірці є гарний клуб, – каже Інна Григорівна. – А ще більше радію від того, що вам надзвичайно пощастило із таким старостою, як Анатолій Ціхоцький. Він не тільки дбайливий господар, а й талановитий організатор. Лисогірка доглянута, тут чисто і скрізь порядок. Так тримати!

лисогірка-3У свою чергу, Анатолій Ціхоцький нагородив грамотами та подяками односельчан, які всіма силами вболівають за долю рідного села. Грамотами Гуменецької сільської ради були відзначені Олег Марунчак, Микола Мамчур, Василь Горпинчук, Віктор Заінчуковський, Геннадій Ківіцький, Григорій Калинюк. Подяки отримали Максим та Віталій Грецькі, Михайло Коваль, Дмитро Гуменко, Іван Папіровський та Іван Кіс.

Незабутньо-емоційну концертну програму подарували лисогірські таланти. Привітати з відкриттям клубу прийшли найменшенькі – вихованці ДНЗ «Перлинка». До речі відкриття довгоочікуваного дитячого садочка відбулося тут минулого року. Овації залу зривав вокальний жіночий колектив «Калинове намисто» у складі Євгени Балли, Галини Гутніцької, Валентини Папіровської, Галини Паращук, Тетяни Машталер, Алли Церклевич, Лілії Мочанової, Катерини Абрамової, Марії Ківіцької. Вокальні та хореографічні номери демонстрували вихованці груп, які діють при сільському клубі. Зі всіма ними займається енергійний завклуб Наталія Фалендиш.

лисогірка-2– На цій посаді я не так багато часу, тож дуже хвилювалася, аби все вдалося, – розповідає Наталія Миколаївна. – Ми аматори, і ще багато чому вчимося, але дуже добре, що в селі запрацював клуб, здається, ніби нам відкрили друге дихання. 

Цього ж дня у капличці села Лисогірка відбулося святкове богослужіння, після якого отець Олександр освятив культурний храм та подарував для закладу ікону святого Пантелеймона.

Відновлення сільського клубу – не останній проект, який планують втілити в життя в Гуменецькій громаді. І ці починання – яскраве підтвердження того, що об’єднання дає результати. Такі, як у Лисогірці й багатьох селах, котрі сьогодні переживають другу молодість.


Теги: свято села, с.Лисогірка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.