Перейти на мобільну версію сайту


27.09.2019

«ПОДОРОЖ ЗА ВРАЖЕННЯМИ»

апельсинПоїхати до Іспанії, щоб надихнутися, показати себе і здобути нові знання та досвід – із таким завданням зведена група зразкового ансамблю народного танцю «Горличка» і народного ансамблю сучасного танцю «Апельсин» ЦДЮТ відправилася у тритижневу подорож наприкінці серпня.

Нагадаємо, що минулого листопада Кам’янець відзначив 25-річчя багатовекторної співпраці з Іспанією. А от початок нового етапу співробітництва колективи відзначили творчим проектом – участю в XXVIII Міжнародному фольклорному фестивалі-зустрічі «Місто Сарагоса-2019» та 46-му Міжнародному фольклорному фестивалі «Місто Ронда». 

Талановиту молодь Кам’янця до цієї поїздки впродовж двох місяців готували хореографи Володимир С’єдін та Ірина Літинська. Їхні старання не були марними – ансамбль був визнаний найкращим як на сцені, так і поза нею в Ронді, а також наймолодшим і найсимпатичнішим серед всіх країн – учасників фестивалів Іспанії у Сарагосі.

Під час виступів кам’янецькі танцюристи гідно представили Україну, зриваючи шалені оплески після гуцульського танцю та гопаку. Вони презентували подільську польку на офіційному прийомі в мерії Сарагоси та пройшлися фестивальним парадом, який тривав чотири години. Оркестрував кам’янецьким танцюристам колектив НВК №9 ім.А.Трояна.

Учасники подорожі були вражені не тільки прийомом закордонних друзів, але й колоритом, культурою, атмосферою цієї сонячної держави. Окрім того, в рамках подорожі вони встигли скупатися в озерах Словенії, побувати на узбережжі Ніци і пляжах Середземного моря, відвідавши древнє місто Пеніскола в провінції Валенсія. На зворотному шляху делегація у складі 47 осіб побачила незабутню архітектуру Парижу та Праги.

– Щоденні репетиції та докладені зусилля не були марними. Ми багато працювали, але й встигли відпочити, набратися сил та натхнення на створення нового і ще кращого, – додав автор ідеї та організатор проекту, керівник «Горлички» Дмитро Назаренко.

За допомогу у вирішенні багатьох організаційних питань колективи дякують керівництву міської ради в особі міського голови Михайла Сімашкевича, а також батькам і центру вивчення іноземних мов «Advance», які допомогли фінансово в здійснені поїздки.


Теги: "Апельсин" у Іспанії

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.