Перейти на мобільну версію сайту


27.11.2015

«ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕМЕНТ» - КОМП’ЮТЕРИ УЧНЯМ

ПАТ «Подільський цемент» надав допомогу освітнім закладам Кам’янець-Подільського району і міста Кам’янець-Подільського, подарувавши понад 50 комп’ютерів.
Така ініціатива правління підприємства про допомогу дітям була схвально і з вдячністю сприйнята ПАТ "Подільський цемент"районним і міським управліннями освіти і науки.

Сучасна техніка замінить морально застарілі комп’ютери, які вже є непридатними для використання в навчальному процесі, та покращить умови проведення занять. Подаровані комп’ютери також є більш енергоощадними та безпечними для здоров’я дітей, ніж ті, що використовувались раніше. 

- Інформаційна грамотність – обов’язкова складова сучасного процесу навчання, яка відкриває перед молоддю перспективу оволодіти сучасними професіями і знайти себе у високотехнологічному світі.  «Подільський цемент» як соціально відповідальне підприємство в партнерстві з місцевою владою дбає про ПАТ "Подільський цемент"створення умов для отримання найкращих навичок і знань українською молоддю. Адже багато хто з її представників у майбутньому, сподіваємося, стануть нашими працівниками, – заявив голова правління ПАТ «Подільський цемент» Святослав Козленко.

Оптимізація технічної бази, яка проводиться на «Подільському цементі», дозволила вивільнити технічне обладнання, яке раніше використовувалося у виробничих процесах. Комп’ютери були протестовані технічними фахівцями підприємства та відповідно підготовлені до подальшої експлуатації в навчальному процесі.

ДОВІДКА

ПАТ «Подільський цемент» є одним із найпотужніших виробників цементу в Європі. Це перший та єдиний цементний завод в Україні, який приєднався до Кіотського протоколу в рамках Проекту Спільного впровадження ООН. Запуск нової сучасної лінії виробництва цементу енергоощадним та екологічно-безпечним сухим способом у 2011 р. у м. Кам’янець-Подільський став найвагомішою і найбільш значущою інвестицією CRH в Україні, яка склала понад €300 млн. Проектна потужність гіганта становить 2,5 млн тонн цементу в рік. Сьогодні ПАТ «Подільський цемент» випускає шість видів портландцементу, які сертифіковані у системі УкрСепро на відповідність національним та європейським стандартам.


Теги: ПАТ "Подільський цемент"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.