Перейти на мобільну версію сайту


06.04.2018

ПІВЕНЬ ДЗЬОБНУВ

перевіркиДоки смажений півень не дзьобне, мужик не перехреститься. Мова йтиме про пожежну безпеку та безпеку людей зокрема. Події в Кемерово та масова загибель людей у розважальному центрі наробили шуму на весь світ. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман провів засідання Кабміну, на якому наголосив про тотальні перевірки всіх без винятку закладів і, в першу чергу, дитсадків, шкіл, навчальних, медичних, культурних закладів, а також магазинів і різних торгівельних установ. 

Звертаючись до профільних посадовців, він сказав: «Мені не потрібні ваші штрафи, мені потрібна безпека людей. Буде жорсткий контроль на рівні держави». Відтепер представники міністерства надзвичайних ситуацій на місцях будуть проводити ретельні і масштабні перевірки. Зокрема, насамперед, пройдуть рейди по дитячих садочках.

Перевірятиметься пожежна безпека. Адже, не так давно, інспектори пройшлися дитячими садочками і встановили, що майже всі аварійні виходи захаращені різним непотребом, горища закидані мотлохом. Така ситуація не лише в садочках, а й в багатьох закладах і свідченням цього є неодноразові пожежі в нашому місті, зокрема, в гуртожитках, з яких минулого року рятували студентів і мешканців.

Багато власників будівель не дотримуються ДБН і, економлячи на безпеці, використовують при будівництві неякісні, дешеві матеріали, які потім легко загоряються та завдають проблем. А ще є й корупційна складова, коли дають дозволи і допомагають протягнути проекти, які потім наражають на небезпеку людей.

Яскравим прикладом можна назвати допомогу покійного головного інженера газконтори підприємцю, який тягнув трубу до свого небезпечного підприємства, де мали випробовуватися двигуни газ. Без експертизи Гірпроектнагляду виробничі приміщення були під'єднані до будівлі з великим перебуванням людей, зокрема, там знаходиться бібліотека, дитячий клуб за місцем проживання та амбулаторія сімейної медицини за адресою вул.Тімірязєва, 38. Також депутати минулого скликання дали цьому ж підприємцю землю в оренду і при цьому не залишивши навіть не те, що проїзду пожежній машині, а проходу повз будівлю. Там же неподалік іде високовольтна лінія електорпередач, але мешканець прибудував гараж на дуже малій відстані від стовпів, а також перекрив під’їзд спецтранспорту та пожежної машини до трансформатора, обгородивши його височенною огорожею. Вже було кілька випадків, коли виникала необхідність під’їзду до трансформатора, але через блокування до нього доступу цього зробити не вдалося. Також цей трансформатор кілька разів горів. Але на це ніхто не зважає.

Пан Гройсман запевнив, що інспектори не будуть заплющувати очі на недоліки. Директор КП «Спецкомунтранс» порушив питання паркування автомобілів та встановлення шлагбаумів у дворах, які заважають вільному проїзду спецтехніки.

Отже, все, що складає для людини небезпеку, буде перевірятися.

Теги: пожежна безпека, Володимир Гройсман

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.