Перейти на мобільну версію сайту


04.08.2017

ПІЛОН – ЦЕ НЕ СТРИПТИЗ

єваУ культуру нашого міста вже давно вплелися різні види танців – бальні, народні, східні, латиноамериканські... Досить поширеним свого часу став і фітнес. Отже, всі, хто хочуть ритмічно рухатися, можуть знайти собі хобі до душі. А нещодавно з’явилася можливість танцювати на пілоні. Прошу не пов’язувати це з експлуатацією сексуальності. Тобто – зі стриптизом. Це різновид танцю, в якому виконавець виступає на одному чи двох пілонах (шестах), поєднуючи елементи хореографії, спортивної гімнастики та акробатики (pole dance, пол денс).

Саме такий різновид танцю започаткувала в нашому місті дуже приємна, гарненька дівчина-метелик, як хмаринка легка у спілкуванні Єва Оржеховська. 1 серпня вона відсвяткувала свій 23-ій День народження.

Єва навчається в магістратурі ветеринарного факультету ПДАТУ. Коли став вибір, куди піти вчитися, то на сімейній раді вирішили продовжити шлях династії, але потім дівчина зрозуміла, що це не її стежина, їй подобається займатися з дітьми. Маючи схильність до гімнастики і вранішнього бігу містом над Смотричем та, врахувавши те, що всі сучасні діти сидять у гаджетах і комп’ютерах не відриваючись від стільця, страждають на зайву вагу, вирішила вступити на факультет фізичного виховання К-ПНУ ім.Огієнка, аби вдосконалити свої знання, навички у спорті, бути здоровою. А ще Єва навчається в Київській фітнес-академії. 

єва-1Танцем дівчинка захопилася ще в десятирічному віці. Спочатку були східні танці у викладача Тетяни Підскоцької, потім – латиноамериканські, згодом захопилася різними видами фітнесу. А коли в місто прийшов вуличний спорт – ворккаут – також не встояла. Ним спочатку займалися лише хлопці, але їхню компанію розбавила Єва. Тренування, виступи, перемоги... За ними і прийшла ідея створити щось своє. Якось у Києві потрапила на майстер-клас із пол-денсу, сподобалося, так і народилася школа-студія танцю «Мата Харі».

– Єво, розкажи про танці на пілоні.

– Дехто думає, що це еротичні танці, але це не так. Танець на пілоні можна розподілити на два основних напрямки: артистичний танець, який передбачає змагання спортсменів за спеціально розробленою програмою, та естрадний танець розважального характеру, також для залучення глядачів на різні заходи. Окремо можна виділити й спортивний напрямок – спорт на пілоні або pole sport, який входить у склад дисциплін повітряно-силової атлетики й розвивається як окремий спортивний напрямок. Взагалі, це поєднання танців, акробатичних трюків, його можна назвати цирковим мистецтвом. Нещодавно я потрапила в цирк, і мені сподобалося, як легко акробати підкорюють повітряну стихію в кільці. Вирішила теж спробувати – вийшло.

єва-2– А в якому віці потрібно приходити в танці на пілоні?

– У будь-якому. Це не важко, це просто, людське тіло дуже досконале і може прилаштуватися до будь чого. Але над своїм тілом постійно потрібно працювати і системно це робити. Якщо хтось боїться відразу зайнятися танцями на пілоні, то може зайнятися фітнесом. У мене є учні, які побажали займатися таким видом як табата, пол-денс, босу (степ на півкулі).

– Хто вже виявив бажання займатися у тебе і чи підбираєш вправи кожному індивідуально?

– Приходять дівчата, які бажають підкорегувати фігуру, жінки, які хочуть схуднути. Немає вікових обмежень. Я при потребі підбираю кожному комплекс вправ та програму танцю. А ще я всім раджу правильно харчуватися, бо це основа здоров’я.

– Сама бачу теж дотримуєшся здорового харчування?

– Мій день починається о 06:00, обов’язково з ранкової пробіжки. Потім час для кави і чорного шоколаду. Хоча я дотримуюся здорового харчування, але маю слабкість – кава і шоколад. Не їм продуктів зі вмістом різної хімії. Категорично не вживаю жодних фасфудів, алкоголю, солодких напоїв – лимонад, кока-кола..., цукру не вживаю, сіль – у малій кількості. Овочі, фрукти – необмежено, їм м'ясо, але в жодному разі не фабричну курятину, лише домашню. А також річкову рибу. Ми є те, що ми їмо. 

– А як ти прийшла на пілон?

– Я навчаюся в Київській фітнес-академії, і якось потрапила на майстер-клас з пол-денсу. Для мене це була диковинка, бо в Кам’янці такого немає, вирішила спробувати. Зробила маленьку студію і тепер до мене ходять займатися дітлахи від 5 років і дорослі.

– Які найближчі плани?

– Планую придбати акробатичні полотна, щоб розширити програму. Мрію, щоб у мене була можливість відкрити свою школу і хочу донести мистецтво танцю до людей.

Теги: танці на пілоні, Єва Оржеховська

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.