Перейти на мобільну версію сайту


08.06.2018

ПІДПРИЄМЦІ ПРОТИ КАБАЛЬНИХ МОДЕМІВ

модемТі, хто годує бюджет, на межі бунту. Представники малого та середнього бізнесу вкрай обурені сюрпризами від енергопостачальника, який заганяє їх під плінтус своїми нововведеннями. Зокрема, встановленням модемів на газові лічильники. Підприємці Кам'янця об’єдналися і приєдналися до Ліги роботодавців Хмельниччини, аби відстояти свою справу. Адже встановлення дороговартісного пристрою призведе до і без того плачевного стану.

Урядова постанова вимагає встановити лічильники з модемом, які будуть автоматично скидати дані про споживання природного газу на промислових об'єктах. Але. Є дуже багато підприємців, які отримують не більше ніж 10 000 грн чистого прибутку на місяць, маючи свій невеличкий бізнес і споживають менше ніж 3000 м.куб. природного газу щомісячно. До того ж, такі власники «бізнесу» живуть на ці кошти і годують сім'ю, платять комунальні послуги. Сплативши обов’язкові платежі, грошей на встановлення лічильника (а це приблизно 20 000 грн разом з проектом, техзаваданням і т.д.) не залишиться. Немає ні кредитів пільгових під таке встановлення, нічого. Таке враження, що наші законотворці живуть в іншому вимірі і банально не розуміють, що основна маса малого бізнесу заробляє гроші тільки на забезпечення найпростіших матеріальних благ, таких як іжа, житло, взуття і одяг. Крім того, вони ще й дають робочі місця іншим людям і замість того, щоб це заохочувати, робиться все, щоб відідбрати в людей останню надію. Таке враження, що українця виживають з української землі. 

Тому підприємці намагаються стукати у всі можливі двері, щоб врятувати себе. Вони вимагають від урядовців зробити зміни до встановлення комерційних вузлів обліку з засобами дистанційної передачі даних. А точніше взагалі скасувати таку вимогу. Вже багато міст такі вимоги надіслали у всі можливі інстанції.

6 червня зібралися бізнесмени Кам'я­неч­чини, аби покращити бізнес-клімат у регіоні. За дорученням зборів представників малого та середнього бізнесу Хмельниччини було написане звернення до прем’єр-міністра, які підписали представники Ліги роботодавців. Отже, потрібно всім підприємцям Кам'янеччини об’єднатися. Тому створено групу швидкого реагування, яка наразі буде допомагати підприємцям, яким відключать газ за відсутність модему. Група, у складі якої є юрист, примчить на допомогу, якщо зателефонуєте за номером 067‑275‑7302.


Теги: збори підпрриємців, нововедення від енергопостачальників

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.