Перейти на мобільну версію сайту


26.01.2018

ПЕРШИЙ МЛИНЕЦЬ ЖУЖМОМ

З 24 січня в тестовому режимі в Кам’янець-Подільській міській раді розпочала роботу електронна черга – запис через веб-ресурс на послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду закордон.

Для того, щоб здійснити запис, потрібно зайти на офіційний сайт міської ради (http://kam-pod.gov.ua), перейти в розділ Управління надання адміністративних послуг, натиснути на віконечко «Електронна черга», розпочати попередню реєстрацію, заповнити анкету (дані анкети мають чітко відповідати паспортним даним заявника, в разі невідповідності документи не прийматимуться), обрати послугу «подати документи, заяву», cеред необхідного переліку вибрати Кам’янець-Подільський міський відділ УДМС України в Хмельницькій області. Наступний крок – вибрати «Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм». Далі – вибрати дату і час (але обов’язково звернути увагу, щоб день оформлення не випадав на п’ятницю, оскільки цього дня здійснюватиметься лише видача), натиснути «зареєструватися» і обов’язково сфотографувати дату і час, на який ви зареєстровані, або роздрукувати талон. Щоб підтвердити реєстрацію, необхідно бути присутнім в управлінні надання адміністративних послуг за 5 хвилин до вказаного часу. 

На жаль, після запуску програми та масової реєстрації (за три години зареєструвалося більше 700 кам’янчан) система дала збій, та всі отримані цього дня талони вважаються недійсними. Кам’янчанам, які зареєструвалися, приносять вибачення за тимчасові незручності. Спеціалісти працюють над усуненням проблеми.

Нагадаємо, Кам’янець-Подільська міська рада стала однією з перших в області, яка запровадила надання цієї послуги в Управлінні надання адміністративних послуг для того, щоб зменшити черги в паспортному столі. Крім того, було закуплено ще одну робочу станцію для запису на чергу через веб-ресурс.


Теги: електронна черга, паспортизація

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.