Перейти на мобільну версію сайту


21.09.2012

ПЕРШИЙ ДЗВОНИК У ПОЗАШКІЛЛІ

Як відомо, позашкілля часто називають місцем дозрівання дитячої душі. Саме тут дитина знаходить те, що їй до вподоби: вона розкривається, збагачується і виростає. Тому й початок навчального року став неабиякою подією і у нашому місті, і в позашкільному закладі.
Центр дитячої творчості цього дня став розвивально-ігровим майданчиком для всіх гуртківців. Свято розпочалося! Погода була як на замовлення, сонячна, погожа. Кожен гурток можна було розпізнати за яскравими емблемами: тут були 44444444.jpgтанцюристи, вокалісти, шахісти і астрономи, юні художники та поети...
За традицією право підняти прапор України було надано кращим гуртківцям. Цього року ними стали Яна Гурнік та Дмитро Марціновський, переможці міських та всеукраїнських профільних конкурсів.
З вітальним словом, побажаннями удачі та творчості виступив директор Центру дитячої творчості Олександр Ткачук.
А оскільки жодне свято у позашкіллі не обходиться без представників науково-методичного центру управління освіти і науки, то у зібранні взяла участь і виступила методист з питань позашкільної роботи Наталія Ніколайчук. Наталя Євгеніївна побажала гуртківцям гарних результатів у навчанні та великих перемог у творчості.
Центр дитячої творчості має багато друзів, зокрема, спортсменів. Саме це відзначив у своєму привітанні начальник управління молоді та спорту міськради Степан Павловський, наголосивши, що заклад, який очолює ветеран спорту, чемпіон України зі стрибків, активний пропагандист здорового способу життя Олександр Ткачук, не може не досягати яскравих та вагомих творчих успіхів.
Свято – це не тільки гості, а й подарунки. А подарунком у цей день був... телескоп. Складний сучасний пристрій для спостереження та вивчення зоряного неба подарували гуртківцям батьки випускника Центру дитячої творчості Ольга та Сергій Ратушняки.
Тетяна Горгулько, керівник гуртка юних поетів та прозаїків «Джерельце»

СПОРТ - НА СТАРТ!
Відзначили свято Першого дзвоника й у дитячо-юнацькій спортивній школі №1, директором якої є Станіслав Кшемінський. На урочистості завітали перший заступник начальника управління освіти і науки Сергій Мельник, представників науково-методичного центру управління Валентина Потанська та Наталія Ніколайчук. Вони привітали школярів із початком нового року.
Як розповів нам директор ДЮСШ №1, всього у позашкіллі цього закладу задіяно 700 дітей, віком від 4 до 23 років.
Загалом у цій школі діє 7 спортивних секцій. Дитина може обрати один із наступних видів заняття: волейбол, гандбол, баскетбол, художня гімнастика, легка атлетика, кульова стрільба, стрибки на батуті.

Теги: ЦДТ, ДЮСШ №1

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.