Перейти на мобільну версію сайту


10.11.2017

ПЕРШУ ПРОВЕЛИ

слобідкаУ понеділок, 6 листопада, відбулася перша сесія Слобідсько-Кульчиєвецької сільської ради першого скликання. Засідання відкрила голова сільської виборчої комісії Валентина Чечетова, яка оголосила результати виборів. Як ми вже писали, перемогу на виборах, що пройшли 29 жовтня, здобув Руслан Нестеров, який набрав 1362 голоси виборців. Також Валентина Станіславівна вручила 25 посвідчень депутатів сільської ради. Ними, нагадаємо, стали: Євгенія Пахолюк, Володимир Яловик, Василь Рачинський, Артем Шпак, Наталія Ремішевська, Микола Берчук, Ігор Кармаш, Володимир Машталер, Андрій Кшемінський, Андрій Войцеховський, Оксана Берчук, Ірина Батринюк, Олександр Білега, Олег Романюк, Віктор Мельничук, Анатолій Шмигляк, Віталій Гай, Марія Кикилюк, Лілія Шкурак, Галина Мозолюк, Олександр Бакай, Ігор Ільницький, Сергій Ткачук, Ярослав Словінський, Олег Гай. Доля 26 депутата визначиться 19 листопада під час перевиборів по округу №10.

Прийнявши присягу сільського голови, Руслан Нестеров запропонував присутнім депутатам обрати секретаря сільської ради і підтримати запропоновану ним кандидатуру Андрія Войцеховського, який раніше працював на цій посаді у ще не об’єднаній Слобідько-Кульчиєвецькій сільській раді.

І поки лічильна коміія готувалася до проведення таємного голосування, слово надали представнику від партії ВО «Батьківщина», яка має найбільшу кількіть депутатів у складі сільської ради, Миколі Жогану. Микола В’ячеславович подякував присутнім та запросив Андрія Войцеховського вступити у білосердешну фракцію в сільській раді, мовляв, такий вибір стане гарантованою підтримкою його кандидатури на посаді секретаря. Після недовгих роздумів Андрій Вікторович погодився на пропозицію Миколи Жогана, і результати голосування показали, що недаремно – 19 голосів «за», шестеро – «проти». Незгідні з кандидатурою секретаря аграрники, які наразі складають опозиційну меншість. Чи довго вони протримаються в такому статусі, невідомо, але, як заявив лідер аграрників у районі Ігор Гай: «Ми не дамо нікому вісиджуватися і змусимо увесь депутатський корпус працювати чесно на громаду». Що ж, така думка зігріє серце кожного, хто не полінувався і 29 жовтня прийшов на вибори.


Теги: сесія Слобідсько-Кульчиєвецької с\ради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.