Перейти на мобільну версію сайту


08.06.2012

ПЕРША ТИСЯЧА ВЖЕ ПІШЛА

Минулої п’ятниці майже 160 кам’янецьких вкладників колишнього «Сбербанку» нарешті взяли у руки вистраждану тисячу.
З 1 червня в усіх установах «Ощадбанку» розпочалась видача Національних карток, на яких вже нараховано одну тисячу гривень. Про те, як відбувається цей процес, і з чим виникають труднощі, я поцікавилася у керуючоговкладники "Ощадбанку" Кам’янець-Подільським відділенням №188 АТ «Ощадбанк» Віктора Ящишена.

- Проблем з отриманням тисячі гривень немає, - запевнив Віктор Миколайович. - У визначений день вкладнику видається Національна картка. Він може отримати гроші одразу ж через пост-термінал у будь-якому з наших відділень, або у банкоматі. Також може розрахуватися нею за отримані товари чи послуги у місцях, де знаходяться наші пост-термінали. В Кам’янці такий термінал є лише в магазині «Технополіс». Якщо вкладник бажає, то може покласти цю тисячу на депозит.
- Вікторе Миколайовичу, скажімо, людина забула і не звернулася у визначений день по картку...
- Нічого страшного. Вона може це зробити у будь-який з тих днів, коли видаватимуться картки.
- Тобто вкладники не щодня їх отримуватимуть?
- Ні. Наприклад, вони отримали їх 1 червня, далі - 6-го, потім - 11-го і так далі. Справа у тому, що актуалізація даних у Центральному реєстрі продовжується, тому в одні дні банк займається лише актуалізацією, а в інші - видачею картка "Ощадбанку"карток.
- У попередньому інтерв’ю Ви повідомили, що вкладники, які не можуть самостійно пересуватися, можуть надати довіренність якійсь особі, котра за них пройде процедуру актуалізації даних. Чи можна сьогодні за такою ж довіренністю отримати Національну картку?
- Можна, але ці довіренності трішки відрізняються. Я звернувся до представників міської і районної влад з проханням, щоб вони повідомили голів сільських рад, керівництво комунальних господарств та лікарень про те, що інваліди-вкладники можуть звертатися до них за такими довіреностями. Я надав зразки бланків доручень. Звертатись до нотаріусів не потрібно!
- Скільки загалом жителів Кам’янеччини зареєстровано в Центральному реєстрі «Ощадбанку»?
- 30 тисяч 232 вкладники. З них записаних у чергу на актуалізацію даних - 14 тисяч 587. На нинішній день таку процедуру вже проведено для 6 тисяч 398 громадян.
- У середньому, скільки вкладників на отримання Національних карток може обслуговувати Ваш банк за день?
- Усе залежить від кількості тих, хто актуалізувався у той чи інший день. Наскільки я сьогодні бачу, мова йде про 300-400 вкладників на день. Сподіваюся, що наші працівники впораються, адже в місті діє 6 відділень «Ощадбанку» та одна операційна частина.
- Вікторе Миколайовичу, у чому бачите найбільшу проблему?
- Дуже багато людей ще й досі звертаються у відділення, щоб проконсультуватися щодо процедури отримання тисячі гривень. Вони створюють зайві черги, забирають дорогоцінний час у працівників і не розуміють, чому не можуть стати у чергу для актуалізації даних просто в банку. Зверніть увагу, що значна кількість вкладників ще й досі цього не зробила. А час спливає...

Теги: "Ощадбанк", тисяча

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.