Перейти на мобільну версію сайту


05.07.2019

«ПЕРЛИНА МІКРОРАЙОНУ» «ВЗУЛА» КАМ’ЯНЧАН

комісія4 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології, на порядок денний якої було винесено тринадцять питань. Досить складним і важливим було питання для кам’янчан, які вклали гроші в будівництво житла на вул.Розвадовського, 5, що проводить ЖБК «Перлина мікрорайону». Це хмельницький забудовник. 

Люди ще в 2016 році вклали кошти у своє майбутнє житло, яке мало бути здане ще наприкінці 2017 року, але так й до нині окрім коробки нічого немає.

Те, що кам’янчани занепокоєні цією ситуацією, сказано м’яко, адже без даху над головою два роки тому залишилося 43 родини, які й звернулися по допомогу до міського голови Михайла Сімашкевича. Михайло Євстафійович дав завдання головному архітектору міста та постійній земельній комісії розібратися із ситуацією та допомогти людям.

Виявляється, що «Перлина мікрорайону» свого часу виставила помірні ціни на житло і на суборендованій землі почала зводити 45-квартирний будинок. Люди, яких влаштовував мікрорайон Жовтневий, близькість школи, тихий район, хороше транспортне сполучення, можливість власного планування повелися на такі умови. Та, як виявилося, їх просто кинули. У будинку, в якому вони вже мали майже два роки жити, ще до сьогодні, окрім стін, нічого немає. Хоча за угодою там на момент здачі будинку мало бути водо-, газо-, електропостачання, водовідведення тощо.

За словами майбутніх мешканців, керівництво «Перлини мікрорайону» каже, що в них на завершення будівництва закінчилися гроші і тепер кожен власник житла має внести ще 20% від вартості квартири, а це від 90 до 200 тисяч гривень. Також є інформація, що й з тими, хто проводив фасадні роботи, забудовник не розрахувався. І нині ця справа знаходиться в суді. Отже, люди заселитися не можуть через те, що жодних комунікацій ні до будинку, ні до квартир не підведено. Невідомо, чи взагалі є проекти на підведення газу, води, електрики. Не проведено ремонтів у під’їздах, не облаштована територія будинку. І ще досить значущим аспектом є те, що зливової каналізації взагалі не передбачено, а на неї ще буде потрібно близько мільйона гривень.

Члени комісії та головний архітектор готові допомогти людям, але питання потрібно скрупульозно вивчити і зустрітися із забудовником та в ультимативній формі поставити перед ним усі питання.

– Узагалі, чому ми на свій ринок пускаємо чужих забудовників? – обурився Ігор Пиріжок. – У нас з ними постійно виникають проблеми. Уже маємо серйозні питання з будинком-«вишиванкою» та іншими чужаками. У цій ситуації є два виходи: провести переговори і полюбовно домовитися виконати забудовнику свої зобов’язання або проводити загальні збори усіх членів кооперативу, розривати угоду і позиватися до суду. А там арешт, розпродаж майна і повернення людям коштів.

Наразі вирішено ще раз запросити «Перлину мікрорайону» зі звітом про оплату людей, з проектами на підведення газо-, електро-, водопостачальних організацій. Зустріч заплановано 16 липня на 14:00.


Теги: засідання адмінкомісії виконкому

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.