Перейти на мобільну версію сайту


22.02.2019

ПЕРЕТЯГУВАЛИ КОВДРУ

Сесія-1Позачергова сесія, яка пройшла 21 лютого, була бюджетною і очікувати спокою на ній не варто було. У залі політикою аж тхнуло, хоча міський голова Михайло Сімашкевич стоїть на позиції, що про політику варто забувати у сесійній залі, а дбати лише про інтереси міста. Але ж вибори на носі, і кожен пнеться як може.

Всього було 8 питань, з якими би швидко впоралися, якби не перерозподіл бюджетних коштів. Але все по черзі: управління з питань надзвичайних ситуацій затверджувало Програму поводження з небезпечними відходами, на що закладено 55 тис. грн. Депутат Михайло Посітко побажав більш детально означити, де і як відходи мають збиратися. У відповідь депутат Валерій Слободян пригадав про забруднення «Гіпсовиком» і небезпеку для дітей того району викидами, які здійснює підприємство. А також про те, що директор підприємства обіцяв до грудня вирішити всі питання щодо викидів, але й досі про це нічого невідомо. 

Юрій Пливанюк просив затвердити Програму «Придбання комп’ютерної техніки та оргтехніки» для медицини. Наразі сума становить 1 млн 230 тис. грн, хоча потреба складає 6,5 млн грн. Комп’ютери потрібні для забезпечення державної програми реформування медицини. Якщо місто не закупить оргтехніку, то не зможе надалі брати участь у реформуванні. 

З тим, що на медицину виділили більше грошей, не погодилася начальник управління освіти Світлана Старченко, адже їй теж потрібно комп’ютеризувати управління. Тому виникла пропозиція відібрати в медицини 230 тисяч і передати освіті. І тут почалося перетягування ковдри справа наліво. Пропонували переглянути штати в медицини, їх і потрібно переглянути, як і слід переглянути існування малокомплектних шкіл і тих, які не дають гідні знання, на які йдуть невиправдані витрати. І що ви думаєте, більшість не здолали аргументи освіти. Правильну позицію зайняла «Батківщина», «Свобода» і депутати-медики, тому більшістю голосів змогли відстояти 230 тисяч, які залишилися в медицині.

Також Михайло Посітко обурився, що для телебачення, окрім 670 тис. грн ще намагаються виділити 117 тисяч, мовляв телевізійники й самі мають заробляти гроші, а ці кошти спрямувати на загальноміські програми утеплення чи ремонту дворових проїздів. Також Михайло Володимирович закликав не голосувати за виділення коштів на вул.Довгу та Південну, доки це питання не розглянуть профільні комісії. Подібних питань у нього набралося аж 6, але його колеги не підтримали, тому вся «Свобода» за такий бюджет не голосувала. Правда, його було прийнято. Потім праві з лівими хизувалися, хто більше для своїх виборців зробив чи видер.

Сесія-2Депутат Валерій Слободян запропонував оголосити повторний конкурс на встановлення пам’ятника «Борцям за незалежність та волю», адже попередній конкурс вже пройшов і до нього долучився лише один скульптор. Тому вирішено провести серйозну роботу зі скульпторами і художниками, щоб вони представили гідний проект.
Ще на початку засідання сесійну залу заполонили чужі медійники. Виявляється, їх зацікавило звернення до Президента, Верховної Ради, Кабміну, Генпрокуратури та Нацполіції з приводу занепокоєння ситуацією, що склалася в сфері ігрового бізнесу в місті. Незважаючи на те, що було прийнято закон про заборону грального бізнесу в Україні, в Кам’янці почали розповсюджуватися азартні ігри через відкриття Інтернет-клубів та закладів під виглядом різних лотерей. Гральні автомати заполонили перші поверхи будинків. Підприємства торгівлі, побутового обслуговування та ресторанного господарства перетворюються в заклад грального бізнесу. Багато містян скаржаться на це. Та враховуючи, що наше місто студенське, молодь стає заручником ігроманства, депутати просили урядовців провести перевірки суб’єктів господарювання, які під виглядом операторів державних лотерей надають тіньові послуги у сфері грального бізнесу.


Теги: сесія міської ради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.