Перейти на мобільну версію сайту


08.03.2018

ПАН: ІВАН, ДИВАН, РЕСТОРАН

уродаРозтовкмачте мені, тату, ато ніяк не второпаю: бідуємо, злидарюємо, ходимо з простягнутою рукою, випрошуємо у багатих країн милостиню, кредити, за рівнем життя хронічно пасемо задніх не лише в Європі, а Україну називають не жебрачкою, а «Пані Україна».

Бо кланів, синку, в нас наплодилося, мабуть, більше ніж у панській Польщі. Не лише олігархів, мільйонерів, крутих бізнесменів, які купаються в розкошах. Панами нині вже величають навіть вчорашню голоту, яка ходила у дірявих чоботах та полатаних штанах. Мода нині на панів, називати ними всіх,хто виліз із злиднів. Тільки й чуєш: «Розступіться, люди. Дайте дорогу панові Іванові. Ним став у Італії. Поїхав туди на заробітки, бідний, аж синій, а повернувся додому на власному шикарному автомобілі. Квартиру в місті купив, на рахунок у банку не одну тисячу доларів поклав».

І таких у нас сотні, тисячі. Не лише чоловіків, а й жінок. Он Дуська, Петра Забрьохи дочка, теж подалась за бугор, проявила свої здібності. У Польщі із задрипаної мужички стала дуже поважною панною Дульсінеєю. Солідним капіталом розжилася, ходить з ніг до голови обвішана золотими та діамантовими прикрасами. На сусідів, що перебиваються з хліба на квас, дивиться зверхньо, як буржуй на своїх підневільних наймитів. А панів у нас наплодилося до біса ще й тому, що нині називають власників численних аптек, ресторанів, магазинів, казино, які приносять їм шалені прибутки за рахунок дуже високих цін та «обдираловки» клієнтів. 

Дійшли до того, що у погоні за кількістю імена «Пан» та «Пані» присвоюють і об’єктам, джерелам збагачення власників. Приклади? Будь ласка. Пані Аптека, Пані Курка-чебатурка, Пан Диван, Пан Ресторан, Пан Бургер, Пан Шашлик, Пан Коропчук…

Фантастика! Я щасливий, що маю батька, якого теж шанобливо величають Панот. Він створив для мене, свого сина, тепличні умови для утвердження в житті, зміцнення здоров’я, реалізації масштабних планів та задумів. Прилаштував на навчання в престижному вузі за кордоном, відкупив мене від проходження строкової служби в армії, допоміг швидко після одержання диплома знайти високооплачувану роботу за обраним фахом.

Отож, шануйся, синку, дякуй долі, що ти належиш до панського роду. Не прогав свого шансу, аби стати елітою нації. 

Спасибі, тату, що просвітили. Постараюсь виправдати ваші надії та сподівання, взяти на озброєння ваш досвід, як стати ковалем свого щастя та примножити багатства нашого панського роду.

 Борис УРОДА. 


Теги: нам пишуть, Борис Урода

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.