Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2019

П’ЯТІРКУ ЛІДЕРІВ ВИЗНАЧИЛИ. КОШТИ – ЗА ДЕПУТАТАМИ

громбюджетТретій рік поспіль кам’янчани мають можливість взяти участь у громадському бюджеті міста та отримати кошти на реалізацію суспільно-важливого проєкту. Цьогоріч від небайдужих жителів нашого міста надійшло 16 ініціатив різного спрямування. З 15 до 30 листопада тривало інтернет-голосування, в результаті якого кожен охочий мав змогу віддати свій голос за той проєкт, який йому найбільше сподобався.

Із 15 проєктів-учасників найбільше голосів набрали п’ять проєктів. Отож, розповімо про кожен, який наступного року отримає фінансування з міського бюджету.

ПЕРШЕ МІСЦЕ
Найбільшу кількість прихильників – 5025 голоси – отримав проєкт під №15 «Туристичний Кам’янець – місто-мрія для людей і тварин», автором якого є Анжела Поджинська. Притулок для тварин буде облаштовано на вул.Вокзальна, 77. З міського бюджету на ці потреби буде виділено 485 071 грн.

За ці кошти, як пишуть розробники проєкту, буде зроблено ремонт та поліпшення приміщення, виділеного в оренду ГО «Душа бродяги» для майбутнього Центру захисту тварин. «Наявність адекватно облаштованого приміщення для перетримки після стерилізації та лікування безхатніх тварин, – зазначається в заявці до проєкту, – зробить можливою їх подальшу соціалізацію та прилаштування в родини».

– Уже третій рік ми боремось за життя та права безпритульних тварин в нашому місті. Усе починалось з маленького – з одного врятованого життя, і далі не могла залишити байдужими людей з великим та добрим серцем. Бути почутим та поміченим зовсім нелегко. І ось два роки наполегливої стерилізації, сотні врятованих життів та знайдених домівок для наших чотирилапих друзів і ми за крок до мрії. Хочеться від себе подякувати перш за все волонтерам, бо масштаб роботи, який вони виконують щодня, неоціненний. Люблю, ціную та поважаю кожного, хто є членом нашої поки невеличкої родини «ДБ». Щира подяка кожному, хто за ці роки нам допомагає та підтримує. Лише разом ми сила і зробимо цей світ хоча б на краплиночку добрішим, – прокоментувала у соцмережі перемогу автор проєкту Анжела Поджинська.

зоозахисникиДРУГЕ МІСЦЕ
Срібло здобув проєкт №12 «Ремонт пластової домівки в місті Кам’янець-Подільський» авторства Оксани Романової, за який проголосували 4309 осіб. З міського бюджету він отримає 350 200 грн. Завдяки цим коштам буде відремонтоване підвальне приміщення на вул. Драй-Хмари, 9, а пластуни Кам’янця-Подільського матимуть можливість проводити заняття у власній домівці. Наразі в місті є понад сотня пластунів і ця чисельність з кожним роком зростає.

– Діти, які виросли і виховуються в Пласті, інші. Вони вміють мріяти і втілювати свої мрії в життя, вони ті, хто бореться зараз за нашу незалежність, і ті, які стають і ставатимуть провідниками суспільства і основою нації, – кажуть прихильники проєкту.

Нагадаємо, щорічно пластуни привозять у місто Вифлеємський вогонь миру. Не стане винятком і рік прийдешній.

ТРЕТЄ МІСЦЕ
СЗОШ №1 не вперше перемагає в конкурсі проєктів громадського бюджету. Цьогоріч за міські гроші біля школи буде облаштовано спортивний майданчик. Проєкт №4 «Спортивний майданчик для всіх: «Від великих до малих!» у ЗОШ №1» на вул. Польський ринок, який розробила активістка Наталія Секрідова, зібрав 2573 голоси підтримки та отримає 233 600 грн на реалізацію.

Облаштування спортивного майданчика, на думку розробників, дозволить масово залучити жителів всіх вікових категорій до занять спортом на свіжому повітрі, створити умови для всебічного розвитку. Планується облаштувати сучасний спортивний майданчик із благоустроєм футбольного поля, біговою доріжкою, зоною глядачів, зі встановленням сучасних тренажерів та інших спортивних елементів для занять спортом жителів та гостей міста, осіб з особливими потребами, сприяти вихованню в населення активної соціальної орієнтації на здоровий спосіб життя.

ПластЧЕТВЕРТЕ МІСЦЕ
2503 голоси підтримки та 200 тис. грн з міського бюджету отримає проєкт №14 «Спорт рівних можливостей» (бойові мистецтва), який розміщуватиметься на Хмельницькому шосе. Його автор Костянтин Агапов зазначає, що цей проєкт відповідає стратегічним пріоритетам і цілям розвитку міста в контексті загальнодержавних програм «безпечний і доступний спорт дітям». Реалізація проєкту дозволить вирішити проблему ефективної та якісної підготовки юних спортсменів, створити безпечні та комфортні умови для занять бойовими мистецтвами. Проєкт розрахований на різні вікові групи молодого покоління, яке проживає на півночі центрального мікрорайону міста та прилеглих Польських фільварках і Біланівці, а також дітей з малозабезпечених сімей та сімей захисників України, які проходили службу в зоні ООС.

П’ЯТЕ МІСЦЕ
Проєкт, на реалізацію якого необхідно 665 600 грн, та за який віддали голоси 1405 учасників, передбачає на меті будівництво міні-поля, баскетбольного/волейбольного спортивного майданчика в селищі цементного заводу по вул.Молодіжна. Його автори – Броніслав Ростецький та Наталія Гончар.

До слова, це вже буде не перший спортивний майданчик, відкритий у різних частинах міста.

Згідно з положенням, сесією міської ради виділяється на Громадський бюджет не менше одного мільйона гривень. Однак останнє слово за депутатами під час формування міського бюджету на 2020 рік.


Теги: проект «Громадський бюджет»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.