Перейти на мобільну версію сайту


02.03.2018

ОЦЕ ТАК ПОДАРУНОК!

цуглевич128 лютого в Хмельницькому перебувала делегація з Литви, яка привезла свої ІТ-розробки в Україну. У презентації литовської електрон­ної системи охорони здоров'я взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, заступник голови ОДА Валерій Олійник та директор департаменту охорони здоров'я ОДА Яків Цуглевич.

Представники влади сподіваються на всебічне сприяння у впровадженні електронної системи охорони здоров'я в регіоні. Литовці мають великий досвід у цьому напрямку, їхню систему охорони здоров'я вважають однією з кращих у Європейському Союзі.

– Невід'ємною складовою реформи охорони здоров'я в Україні є інформатизація процесів надання медичної допомоги, впровадження сучасної медичної інформаційної системи, яка дозволить значно поліпшити процес надання і якість медичних послуг, забезпечити обмін медичною інформацією між закладами різних рівнів надання допомоги, – зазначив Михайло Загородний.

– Найближчим часом на медичну галузь в Україні чекають зміни, – додав Яків Цуглевич. – Зокрема, з 1 квітня цього року має запрацювати електронний реєстр пацієнтів. Таким чином, паперова робота відійде на другий план, і працювати медичному персоналу має стати простіше.

Яків Миколайович провів перемовини з литовцями, і вони погодилися подарувати саму програму, а також навчити наших айтішників працювати з нею. За словами Якова Цуглевича, така програма на всю Хмельницьку область могла потягнути на 65 мільйонів гривень. У нашому місті вже була презентація схожої програми, але українського продукту. За кожного пацієнта розробник запросив вартість по 10 гривень.


Теги: медикам, ІТ-розробки від литовців

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.