Перейти на мобільну версію сайту


18.05.2018

ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЙ ЗМЕНШИТЬСЯ

суьсидУ 2017 році прийняли закон «Про житлово-комунальні послуги», який повністю запрацює 2019 р., проте деякі його норми вступлять у силу в травні цього року. Зокрема тепер загальна плата за комунальну послугу буде складатися з плати за абонентське обслуговування, обслуговування внутрішньобудинкових систем і, власне, плати за послугу.

Також у травні платіжки почнуть рахувати по будинкових, а не квартирних лічильниках. При цьому загальнобудинкові лічильники стануть комерційними, тобто встановлювати й обслуговувати їх будуть за рахунок споживача.

Важливо також те, що постачальників комунальних послуг позбавлятимуть послуг за борги, попередньо попередивши за 30 днів. Виняток – електрика і газ. Також українцям новий закон про ЖКГ дозволить знизити плату за ЖКП, якщо «послуга не була надана або її якість була незадовільною».

Крім цього, в травні буде зроблено перерахунок субсидій на наступний сезон. Так, у квітні знижка надавалася ще з урахуванням доходів за першу половину 2017 р., а в травні – поточного року зі врахуванням доходів за друге півріччя. 17 травня директор департаменту соціального захисту населення Людмила Позинюк провела брифінг щодо змін у порядку надання субсидій з 1 травня 2018 р. Це ще одне потрясіння для українців. На сьогодні в Кам’янці-Подільському є 20976 домогосподарств – одержувачів житлової субсидії, термін дії якої закінчився 30 квітня 2018 р. З 1 травня стала чинною постанова Кабміну від 27.04.2018 №329 «Про внесення змін до деяких постанов та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабміну від 28 грудня 2016 року №1022».

Є багато нюансів у нових змінах і більш ніж половина мешканців міста отримують субсидії. Багато з них до кінця не знають, чи вони підпадають під визначені категорії, яких стосуються зміни, чи ні, тому необхідно звернутися або зателефонувати до департаменту соцзахисту і проконсультуватися по конкретній справі, щоб потім не повертати державі надану субсидію.

Отже, з 1 травня 2018 р. житлова субсидія призначається лише після подання нових заяви і декларації. Про це «КЛЮЧ» повідомляв у минулому номері газети від 11 травня (№19(№325)).

Для громадян, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення, опалювальний період для надання пільг та субсидій встановлюється з 16 жовтня до 15 квітня включно. Також скасовано норму площі житла в розмірі 75 кв.м для домогосподарства, що складаються з однієї або двох непрацездатних осіб, відтепер субсидія на понаднормову площу житла буде визначатися рішенням комісії, але не більше 30% соціальної норми житла.

За детальною інформацією щодо призначення субсидії звертайтеся в департамент соцзахисту населення, що знаходиться за адресою: вул.Шевченка, 26, або за тел.: 2‑10‑25, 2‑54‑93.

Теги: житлові субсидії

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.