Перейти на мобільну версію сайту


20.04.2018

«ОПЕРА» ФОРПОСТУ НАД СМОТРИЧЕМ

смицький15 квітня, у 99-річчя з Дня заснування карного розшуку в Україні, в Кам'янці-Подільському відбулася презентація книги «Опера» Форпосту над Смотричем. Історія та сучасність карного розшуку Кам'янеччини».

У конференц-залі готелю «Клеопатра» зібралися аксакали карного розшуку, які своє життя віддали служінню міліції, а тепер – поліції. На зустріч завітали міський голова Михайло Сімашкевич, легенда карного розшуку Кам'янеччини Йосип Жезіцький, заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, директор Музею історії ОВС Хмельниччини Дмитро Корнацький, начальники міського та районного відділів поліції Юрій Білянський та Андрій Дуранков, ветерани ОВС та діючі правоохоронці. 

Ініціатором та автором книги став підполковник міліції, колишній начальник карного розшуку МВВС (1991-1995 рр.) Валерій Смицький. У зібрані представлені біографії правоохоронців Кам'янеччини, служба яких проходила в карному розшуку міста чи району. Серед них – майже три десятки династій оперативників.

смицький2– Що ми знаємо про цих людей? – пише автор книги Валерій Сильвестрович. – Хіба тільки те, що в критичні моменти життя згадуємо про них і сподіваємося на їхню допомогу. Коли, як вони робили і роблять вирішальний вибір у своєму житті, добровільно покладаючи на свої плечі неймовірно важку ношу – забезпечення спокою і порядку громадян, як стають генералами?.. Якими принципами керуються у житті, щоб залишити по собі добрі спогади, посіяти зерна добра і справедливості, передати у спадок молодій зміні не тільки досвід роботи зі злочинністю, а й усі людські чесноти?

Робота в карному розшуку – це покликання людей, підкріплене копітким навчанням, практичним удосконаленням природних здібностей, людей, які повністю віддавалися роботі, не помітивши, як стали дорослими їх діти, тих самовідданих «чорних волів» карного розшуку, які ганялися за злочинцями, а не за черговими зірками на погонах...

... Робота в карному розшуку – це стиль життя, стан душі. Окрім хорошої фізичної підготовки оперуповноважені наділені чудовими аналітичними здібностями та інтуїцією, вмінням спрогнозувати ситуацію з кроком на випередження, не порушуючи закон і підсвідомо пам'ятати, що Бог є закон, а закон не є Бог.

Ця книга – данина великої поваги до всіх, хто сьогодні вписує в історію карного розшуку України свої імена, вияв любові до нашої унікальної професії, яка дає нам головне – право захищати людей від зла й підлості, жорстокості й протизаконня.


Теги: презентація книги, до Дня карного розшуку

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.