Перейти на мобільну версію сайту


13.04.2012

ОЛЕНА КУЗЕМА ВІДКРИЛА КАРТИ

Директор департаменту гуманітарної політики Олена Кузема відкрила карти щодо цьогорічного туристичного сезону та низки фестивалів, які пройдуть у нашому місті
Так, планується провести близько 460 масових заходів, серед яких міжнародні, всеукраїнські, регіональні, обласні, загальноміські заходи, державні, професійні та традиційні народні свята, фестивалі.
За словами Олени Леонідівни, під час складання річного плану були намагання заповнити кожен місяць заходами для того, щоб турист, який приїжджає до Кам’янця-Подільського, незалежно від пори року, мав можливість побачити щось цікаве. Вперше було розроблено концепцію, за якою щомісяця переплітаються етнотури та фестивалі, котрі крім цього підсилюються спортивними, науковими, історико-краєзнавчими заходами.

* Планується проведення 10-и потужних фестивалів: міжнародний фестиваль «Острів семи скарбів», весільний фестиваль «Весільна фортеця», фестиваль середньовічної культури «Форпост», історичні фестивалі «Брама часу», «Остання столиця», дитячий хореографічний фестиваль «RADEYA», фестиваль вуличного мистецтва «Республіка», фестиваль розваг «Аквадром», фієста повітряних куль «Назустріч сонцю» та «Осіння рапсодія» та інші. Вирішено, що міська рада фінансуватиме заходи на 20-30%, решта надходжень сподіваються отримати від бізнесменів, зацікавлених у проведенні фестивалів.

* Відкриття туристичного сезону заплановано на 20-22 квітня. Цього року, за словами Олени Леонідівни, мають «дістати кота з мішка» та надати можливість любителям активного відпочинку самим обирати, на яке дійство чи фестиваль планувати свій приїзд до Кам’янця протягом року. На відкритті туристичного сезону турист зможе стати свідком анімаційних перфоменсів фестивалів 2012 року, а також побачите грандіозне танцювальне шоу «PLAZA DANCE «Ратуша»! (на кшталт київського Майдансу).

* У вересні лунатимуть сучасні поезія та музика у виконанні учасників фестивалю «MERIDIAN CZERNOWITZ». Впродовж трьох днів люди зможуть насолодитися поетичними читаннями Юрія Андруховича, Івана Малковича, Оксани Забужко та інших цікавих постатей сучасної літератури.

* Сподіваємося на креатив від фестивалю сучасного мистецтва «РЕСПУБЛІКА»! Фестиваль стріт-арту минулого року успішно стартанув у нашому місті. Цього року його проведення заплановано на 20-ті числа вересня, але його презентацію можна буде побачити на відкритті турсезону.

*Скуштувати страв за стародавніми рецептами можна буде на фестивалі середньовічної культури «ФОРПОСТ». Фестиваль проходитиме у Старій фортеці. Учасники фестивалю, а це клуби військово-історичної реконструкції, проживатимуть у відтвореному середньовічному поселенні 14-15 ст.

* Новинкою туристичного сезону 2012 року станете одруження двох веж Старої фортеці. Гості зможуть побачити, як відбувалося традиційне українське, єврейське, вірменське весілля з усіма необхідними для них атрибутами. Зафіксувати найдовшу фату і найбільшу краватку-метелик приїдуть представники української «Книги рекордів Гіннеса».

* Ще однією родзинкою відкриття турсезону стане історичний фестиваль «Брама часу»(PORTA TEMPORIS), який проходитиме під патронатом двох мерів – нашого та м.Вільнюс.

Теги: фестивалі, Кузема, кулі в Кам’янці

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.