Перейти на мобільну версію сайту


06.10.2017

ОКРІМ ОБУРЕНЬ, БУЛА Й ПОДЯКА

прийом4 жовтня міський голова Михайло Сімашкевич провів особистий прийом кам’янчан.

Присутніх шокувало звернення переселенки з Макіївки пані Лариси. Вона не прийшла скаржитися, а навпаки дякувати. Жінка задоволена як в місті працюють усі служби, бо куди вона не зверталася, всі уважно ставляться до проблем, які виникали в неї. А в основному до голови зверталися з побутовими, житловими, земельними питаннями. Однак були й такі, що мали загальноміський характер. До прикладу, одна жителька клопотала про будівництво притулку для тварин та в організації допомоги безпритульним тваринам, придбанні стерилізатора та пошуку приміщення, де б вони могли залишитися на певний час. Цим місцем могла би стати база ПДАТУ. Питання, як зауважив очільник Кам’янця, вивчатиметься. Разом з тим, буде дано доручення керівникам загальноосвітніх навчальних закладів більшу увагу звертати на прищеплювання дітям любові до тварин, адже останнім часом спостерігається агресивність молоді до них.

Ще одна проблема, з приводу якої до міського голови звернувся житель міста, військовий, стосувалася узаконення гаража на вулиці Вокзальна, 77в, який він отримав у спадок від батька. Із незрозумілих причин депутати кілька разів не голосували за це питання під час сесії міської ради. Чоловік знову подаватиме заяву, яка розглядатиметься на наступному засіданні.

Пані Людмила звернулася з приводу забезпечення її родини житлом, адже вони мешкають у гуртожитку, семеро людей у двох кімнатах з психічно хворим членом сім’ї. Але на черзі вони перебувають за три тисячі, та й на пільговій за тисячу, а от молодший син – учасник АТО, дев’ятий у черзі на отримання житла. Тому міський голова пояснив, що в місті соціальне житло відсутнє й не будується, а навіть, якщо і з’явиться від умерлої спадщини, то зрозуміло, що його отримає той, хто перший у черзі.

Дуже дивно й незрозуміло, чого хотіла пані Надія з Огієнка, 38. Вона утворила борг за спожитий газ у 43 тис. 332 грн, причому свідомо не сплачувала за блакитне паливо в повному об’ємі, а платила по кілька гривень. Тепер їй газопостачання відключили, а справу передали до суду. Субсидією вона теж свідомо не користувалася, бо, за її словами, не хотіла стояти в черзі. Тепер вона вимагала, щоб їй підключили газопостачання і щоб міський голова дав їй пенсію у 10 тисяч гривень, тоді вона сплатить борг. Інакше їй не вистачає на прожиття. У пані Надії дорослі діти, але в них вона грошей брати не може і не хоче. Напевне тому вирішила вибити їх з бюджету родини міського голови. Поради, як вийти з цієї ситуації, вона не захотіла слухати і вилетіла з приміщення незадоволена.

Всі звернення та зауваження взяті міським головою на особистий контроль.


Теги: прийом міського голови

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.