Перейти на мобільну версію сайту


11.08.2017

ОДЯГНУТЬ І ЗАПЛАТЯТЬ

мобілізаціяЗ 1 серпня в Україні, у тому числі й у Кам’янці-По­дільському, стартувала призовна кампанія військовозобов’язаних та резервістів на нав­чальні збори, які розпочнуться 27 серпня й триватимуть впродовж одного місяця на території одного з полігонів Західного оперативного командування МО. Місце проведення навчань та кількість призваних осіб не розголошують.

Про те, кого можуть призвати на навчальні збори, розповіли журналістам під час прес-конференції за участю заступника міського голови Вадима Савчука, військового комісара Володимира Возного, заступника комісара – начальника мобілізаційного відділу Анд­рія Шуханова, провідного спеціаліста командування В’ячеслава Лозінського та представника поліції. 

– Це лише навчальні збори й триватимуть вони місяць, – наголосив Володимир Миколайович. – Їхня мета – вдосконалити вміння і навички військовозобов’язаних. Призиватимуть як безробітних жителів міста, так і тих, хто працює. За тими, хто працює на підприємстві, обов’язково зберігається робоче місце, заробітна плата. Призвані резервісти також будуть отримувати грошове забезпечення від 4180 грн до 6750 грн, залежно від військового звання. А також буде виплачена матеріальна допомога непрацюючим у сумі 1600 грн, працюючим – не менше 3200 грн. Усі будуть забезпечені військовою формою.

– Роботодавці не повинні панікувати, коли в установу приходить лист про призов 10-15 осіб, – зазначив Андрій Миколайович. – Це не означає, що всі будуть проходити навчальні збори. Відберуть лише тих, хто відповідає військово-обліковій спеціальності, потрібній для укомплектування особового складу. За ухилення від призову та неявку в зазначений час до військкомату передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

– Усі чоловіки, незважаючи на те, чи в організованих колективах, чи непрацюючі, щороку мають повідомляти у військкомат про будь-які зміни в їхньому житті, – каже військовий комісар. – Не є винятком люди з інвалідністю. Адже облік чоловічого населення до 2014 року планомірно знищувався, і він фактично був втрачений. Моя команда змушена була на початку бойових дій на сході створювати облікові справи з нуля. Проведена дуже копітка робота. Ми маємо створити єдиний реєстр. Ті люди, які не підлягають виконанню військового обов’язку, будуть з нього зняті, але інформація про це у військкоматі має бути.


Теги: призовна кампанія

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.