Перейти на мобільну версію сайту


21.02.2020

НОВИЙ ТАРИФ

МТВКП «Міськтепловоденергія» повідомляє:
З 5 лютого 2020 року набрали чинності нові тарифи, встановлені для КП «Міськтепловоденергія» постановою НКРЕКП від 04.02.2020 №283 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 16 червня 2016 року № 1141» (за 1 куб.м. з ПДВ):

Централізоване водопостачання –13,08 грн. Централізоване водовідведення – 11,15 грн.

Одразу зазначимо, що вищевказані тарифи застосовуються тільки для тих споживачів, які отримують послугу централізованого водопостачання і водовідведення. Це, зокрема, приватний сектор та установи, організації, які розміщені в окремих будівлях. Щодо абонентів, які мешкають чи знаходяться в багатоповерхових будинках, то для них залишається діючою послуга з постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових мереж), ціна на яку не змінилася і залишається на рівні:

– послуга постачання холодної води з використанням ВБМ– 11,38 грн. з ПДВ;
– послуга з водовідведення з використанням ВБМ -9,56 грн з ПДВ.

МТВЕ1Хочемо довести до відома споживачів, що тариф 24,23 грн. з ПДВ є нижчим від середнього рівня сумарного тарифу на воду і водовідведення в Україні і одним з найнижчих в області (дивись діаграму).

 Чим обумовлене зростання тарифів? В Україні підвищилась мінімальна заробітна плата, зросли ставки податків, вартість електроенергії, реагентів. Для сталої роботи підприємства необхідно працювати за економічно обґрунтованим тарифом, який дасть змогу цілодобово надавати послуги водопостачання та водовідведення. Просимо мешканців з розуміння поставитись до підвищення вартості послуг, що в свою чергу є запорукою цілодобового забезпечення містян зручностями.


Теги: нові тарифи МТВЕ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.