Перейти на мобільну версію сайту


23.09.2016

НОВИЙ СЕЗОН, ЛЬВІВ ТА «ОСОБИСТИЙ ПРОСТІР»

Творче об’єднання «PHOENIX» та Літературна зала Галереї мистецтв державного історичного музею-заповідника продовжують знайомити з творчим доробком українських письменників сучасності.

форум7 вересня «феніксівці» розпочали новий сезон літературних зустрічей – у Галереї мистецтв відбулася презентація книги Віоліни Ситнік «Особистий простір», яка стала особливою, адже творче об’єднання «PHOENIX» вперше презентувало видання одного зі своїх засновників, а Віоліна Ситнік – першу власну книгу. Щоправда, трохи раніше авторка виступила співавтором у 5 популярних збірках: «Теплі історії про кохання», «Балачки про все на світі», «Теревені аж до ранку», «Теплі історії у стилі БЛЮЗ», «Птаха».

Видав «Особистий простір» Микола Мартинюк (Луцький ПВД «Твердиня»). Перша «ластівка» Віоліни вийшла тиражем у 5000 примірників, що надзвичайно радує, адже дебютні тиражі рідко бувають саме такими. Ще більше приємностей додає той факт, що такими накладами у «Твердині» вийшли і книги лауреатів міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Випадковість? Певно, ні. Книга дійсно варта того.

«Особистий простір» розповідає про одвічну проблему сучасної жінки – будувати кар’єру чи сім’ю та про те, що робити, коли ти ще така молода, але набагато успішніша за деяких чоловіків. Та й не деінде, а в мистецтві!

Яскраві, ніжні й ліричні, іронічні й цинічні, а подеколи навіть жорсткі та абсурдні оповідання ви знайдете на сторінках збірки.

Багато хто з тих, хто прочитав книгу, встигли поділитися своїми враженнями у соцмережах. Досить широкою є і географія «Особистого простору». Збірку прочитали у Львові та на Львівщині, Києві та на Київщині, Черкасах, Чернігові, Стрию, Дунаївцях, Луцьку, Тернополі, Франції, Австрії та, звісно ж, у Кам’янці-Подільському.

На презентацію збірки завітав лауреат міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Артур Закордонець (Хмельницький), який зауважив: «Читав у інтерв’ю Макса Кідрука, що на початку кар’єри найбільшим страхом для нього була пуста зала на презентації. Тут було повно людей, ще підходили в процесі, і я бачив, як приносили додаткові стільці. Віоліна була чарівна і спокійна, хоча кілька разів казала, що хвилюється. По-моєму, це просто такий спосіб боротися з хвилюванням».

Далі на творче об’єднання «PHOENIX» чекав ХХІІІ Форум видавців, який відбувся у Львові 15-18 вересня. Усім поціновувачам сучасної української літератури «феніксівці» та ПВД «Твердиня» у Львівській національній науковій бібліотеці ім. В.Стефаника провели другу презентацію «Особистого простору».

Після її завершення Віоліна Ситнік поспілкувалась із відомою радіоведучою Оксамиктою Блажевською, яка взяла у письменниці ексклюзивне інтерв’ю для програми «Книжковий сюжет», що виходить на хвилях національного радіо.

Уже наступного дня враженнями від презентації та «Особистого простору» у Facebook поділилася письменниця Наталія Гурницька: «Чудова презентація! Дякую від усього серця! А книжку я уже розпочала читати! Супер! Вона не розчарувала, а є саме такою, як очікувала. Кожне оповідання – це цілий особливий світ і кожне яскраве, мудре, цікаве і глибоке! Дякую щиро, Віоліно!».

Зі слів видавця Миколи Мартинюка стало відомо, що зовсім скоро «Особистий простір» з’явиться на книжкових полицях мережі книгарень «Є». Побували «феніксівці» і на зустрічі із французьких письменником Фредеріком Бегбедером, польським - Янушем Вишневським, літературних читаннях від «Гранослова», презентації книги Оксани Радушинської «…Коли сонце було стозрячим. Амулет волхва», світській вечірці від «Коронація слова», на книжковому ярмарку в Палаці Потоцьких, поспілкувались за філіжанкою кави із письменниками, з якими уже співпрацюють не один рік, познайомились з новими авторами та запросили їх із презентаціями до Кам’янця.


Теги: творче об’єднання «PHOENIX», форум

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.