Перейти на мобільну версію сайту


21.09.2018

НОВІ ПЕРЕМОГИ ДШМ

пісняПочаток нового навчального року в міській дитячій школі мистецтв (директор Олеся Королюк ) ознаменувався новою перемогою. З-поміж юних талантів 22 областей України та 5 країн світу були вихованці викладача Олени Гнатюк. Привітний Нетішин зібрав енергійних молодих виконавців естрадної пісні на ІІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «Вернісаж. ЕнергоФест 2018».

З приємними враженнями від високого рівня організації конкурсу повернулися зразковий вокальний ансамбль «Усмішка» (молодша група) та квартет «Voices» у складі Каріни Рубановської, Анни Шимкової, Валерії Куземи, Максима Гнатюка, які у номінації «Малі вокальні форми» посіли почесні ІІ місця.

Учасники, викладач та батьки зразкового вокального ансамблю «Усмішка» висловлюють щиру та сердечну подяку міській владі, департаменту гуманітарної політики за підтримку та фінансування поїздки.

Також наше місто на цьому фестивалі представляли вихованці гуртка естрадного співу «Колорит» Центру дитячої та юнацької творчості, учні НВК №9, керівник Ольга Крилова. Вадим Березовський здобув I місце у середній віковій групі та запрошення на міжнародний конкурс «Music Talent League» в Литву, місто Вільнюс. Молодша група вокального ансамблю у складі Марії Чубатюк, Віктора Потанського, Тетяни Рябокляч, Матвія Корогода отримала III місце. Марія Чубатюк стала дипломантом конкурсу в молодшій віковій групі.


Теги: вихованці ДШМ на фестивалі-конкурсі «Вернісаж. ЕнергоФест 2018»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.