Перейти на мобільну версію сайту


21.09.2018

НОВЕ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ

мельничУ червні завдяки співпраці народного депутата Володимира Мельниченка, міського голови Михайла Сімашкевича в Кам’янці-Подільському відбулось офіційне відкриття відремонтованого травмпункту, який дав змогу покращити якість медичних послуг, а за рахунок того, що відремонтований травмпункт розташовується в одному приміщенні із травматологічним відділенням, ще й дозволить не витрачати дорогоцінний для пацієнтів час. На відкритті Володимир Мельниченко зазначив, що з державного бюджету було виділено субвенцію в розмірі 2 млн грн, з якої 100 тис. грн буде спрямовано на покращення матеріально-технічного стану міської лікарні. 

А 13 вересня травматологічне відділення міської лікарні вже отримало нове обладнання. Апарат, якого потребували наші хірурги, використовують під час оперативних втручань. Він дозволяє медику зменшити час проведення операції та знизити ризики виникнення ускладнень. Апарат передбачений для розсікання м’яких тканин і зупинки кровотечі, він дозволяє хірургу працювати у максимально комфортних умовах, в результаті зменшує час операції та покращує результат. Такі апарати вже були у відділені, проте кількість операцій, які виконувалися, потребували придбання ще одного.

Володимир Володимирович ще від початку своєї діяльності в статусі народного депутата пообіцяв докласти зусиль задля забезпечення потреб медичної галузі. Завдяки роботі Володимира Мельниченка Кам’янець-Подільська районна лікарня отримала новий апарат УЗД. Раніше міська та районна лікарня отримали необхідне обладнання для проведення складних операцій, а для терцентру «Турбота» було придбано новітню медичну техніку. 

«Ми більше місяця тому пообіцяли, що буде виділено 100 тисяч гривень, які надійшли із державного бюджету до місцевого. Кошти виділенні і вже закуплені медичні прилади для міської лікарні. Ми разом із міським головою Михайлом Сімашкевичем, колективом лікарів робимо все, щоб кам'янчани могли отримати кваліфіковану медичну допомогу. Багато зроблено в лікарні, але ще багато треба зробити. Будемо і надалі працювати для того, щоб відповідати європейським стандартам. Сьогодні в лікарні є багато проблем, але ми докладемо зусиль, щоб ці проблеми були вирішені. Переконаний, що новітнє медичне обладнання в поєднанні з професіоналізмом лікарів допоможе нам покращити якість медичних послуг», – прокоментував народний депутат Володимир Мельниченко.

Прес-служба народного депутата України Володимира Мельниченка.


Теги: відремонтований травмпункт

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.