Перейти на мобільну версію сайту


25.10.2019

«НЕЗЛАМНІ» ПОКАЗАЛИ КЛАС

забави17 жовтня у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулося національно-патріотичне свято «Козацькі забави» за участю студентської молоді та викладачів коледжу.

Захід проводився за трьома напрямками: історичний квест, спортивні змагання та технологічний квест. За кожним із цих напрямів команди змагалися у різних конкурсах та здобували переможні бали.

До участі у забавах було відібрано сім команд. Чотири команди інженерно-економічного відділення: «Золота булава», «Лідери», «Незламні», «Веселі каченята» та три команди представників шкіл Кам’янця-Подільського та району «Запорожці» (ліцей с.Мукша-Китайгородська), «Козаки Поділля» (ЗОШ №7), «Форсаж» (ЗОШ №15).

Команди вправлялися у дотепності, спритності, кмітливості та взяли участь у історичному квесті та спортивних змаганнях. Групи відділення харчових технологій змагалися у технологічному квесті, завданням якого було зварити оригінальний та смачний борщ, відповісти на питання технологічної вікторини і презентувати «Овочеву картину осені».

Також відбувся майстер-клас з розпису імбирного печива.

Конкурси оцінювало суворе журі, за результатами усіх конкурсів перемогу здобула збірна команда 931 та 921 груп «Незламні» під керівництвом викладача комісії гуманітарних дисциплін Людмили Белінської.

Серед груп відділення харчових технологій найкращими стали студенти 042 групи (викладач комісії технологічних дисциплін Артем Нефедов). Їх борщ із трьох видів м’яса виявився найсмачнішим.

Учасники дійства подарували всім гарний настрій, а також почастували гостей свята різними смаколиками та запашним борщем.

Теги: НУХТ, свято «Козацькі забави»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.