Перейти на мобільну версію сайту


01.12.2017

НЕ БІЛЬШЕ 50, І НЕ ЛИШЕ

водіїНизка нововведень очікує на водіїв з 2018 року.

У першу чергу, це стосується посвідчення водія. Відтепер перше посвідчення видаватиметься у сервісних центрах МВС терміном на два роки з правом обміну на постійне у разі, якщо протягом цього часу не було трьох і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Якщо таких порушень не було, громадянин обмінює на постійне посвідчення водія. У разі, якщо такі порушення були, громадянин обмінює на постійне посвідчення водія лише після складання практичного та теоретичного іспитів у сервісному центрі МВС.

Повернення посвідчення водія особам, які отримали його вперше та були позбавлені права на керування транспортними засобами, не відбувається. Поновлення права керування транспортними засобами здійснюється після чергової підготовки у відповідному навчальному закладі та після складання теоретичного й практичного іспитів у СЦ МВС. Таке посвідчення знову видається на 2 роки. Обмеженим правом керування транспортним засобом для водіїв-початківців є заборона перевищувати швидкість 70 км/год.

Із 1 січня 2018 р. набирає чинності зміна швидкісного режиму в містах і селах із 60 км/год до 50 км/год. Також впроваджується фото-, відеофіксація порушень дорожнього руху. Крім того, збільшуються строки накладання адмінстягнень із трьох місяців до одного року з моменту виявлення правопорушення за керування транспортним засобом у нетверезому стані.

Теги: нововведення, водіям

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.