Перейти на мобільну версію сайту


11.05.2012

НАЙБІЛЬША КАРТОПЛЯ

Усі най-, най-, най-! Ми чекаємо на Вас! До нашої рубрики «Рекорди Кам’янеччини», на основі якої на початку наступного року ми плануємо опублікувати книгу під однойменною назвою, мають шанс потрапити усі найрізноманітніші досягнення та унікальні можливості, як природи та архітектури нашого краю, так і ваші особисті рекорди.
IMG_0730(1).JPGДо основних картопляних жнив залишилося ще декілька місяців. Та ми вирішили не чекати їх результатів. Оскільки довідалися, що і минулорічна картопля заслуговує на те, щоб з’явитися у рубриці «Рекорди Кам’янеччини». Тим паче, коли вона видалася вагою майже в кілограм.
Рекордна картопля, вагою у 840 г, виросла на городі у батька начальника фінансового управління РДА Олександра Федика у с.Супрунківці. Як зазначав Олександр Григорович, така картопля - результат людської праці і сприятливих погодних умов. При цьому він підкреслив, що жодних хімічних препаратів (ні від жуків, ні від гризунів) не застосовувалося.
Головний фінансист району сподівається, що і цей рік принесе неабиякий урожай картоплі. Адже фундамент для цього закладено хороший. Декілька вихідних Олександр Григорович із сім’єю працювали на городі. Саму ж рекордсменку, картоплю вагою 840 грам, сім’я Федиків залишила на згадку.
Отож, картопля, вирощена на городі Олександра Федика у с.Супрунківці, вагою у 840 грам, є найбільшою картоплею на Кам’янеччині.

Теги: рекорди

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.