Перейти на мобільну версію сайту


20.04.2018

«НАША БЕЗПЕКА – В НАШИХ РУКАХ»

Школярі с.КолубаївціЖиття та здоров’я людини – найцінніший скарб! Щоб його зберегти, треба вміти розпізнавати види небезпек, що нас оточують, знати причини їх виникнення та способи захисту. Завдання освітніх закладів – привернути увагу дітей до безпеки життєдіяльності; поглибити знання з основ безпечної поведінки; формувати вміння оцінювати ступінь небезпеки та визначати алгоритм своїх дій; виховувати почуття відповідальності за власне здоров’я та життя. Ці завдання реалізовувались в рамках тижня безпеки життєдіяльності в Колубаївському НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ.

Початок тижня за ініціативи в. о. директора НВК Світлани Макар стартував під гаслом: «Запобігти, попередити, допомогти!». 16 квітня учні школи, вихованці ДНЗ та працівники НВК стали учасниками практичних занять з протипожежної безпеки за участі малої пожежної команди Гуменецької сільської ради (керівник Іван Височанський). Досвідчені рятувальники Іван Височанський, Ігор Пиячко та Євген Кудринецький ознайомили присутніх з екіпіровкою пожежної машини, засобами ліквідації пожеж та правилами запобігання виникненню пожежі. Також пройшли практичні заняття щодо правил користування вогнегасниками. Учні мали змогу відчути себе в ролі пожежників, отримали нові знання та незабутні враження.

Протягом тижня діяла виставка малюнків на тему «Твоя безпека – твоє життя». Також відбулась міні-вистава «Про вогонь нам треба знати: з ним не можна жартувати», яку організувала вчитель Тетяна Стецюк. Разом із вчителями Оленою Совяк та Вірою Слободян дітлахи повторили правила вуличного руху під час гри «Світлофор» і «Дорожня азбука», а під час інформаційної години «Протипожежна безпека в побуті» переглянули навчальний відеофільм. Брейн-ринг «Наша безпека», який провела вчитель Лілія Ацкевич, дав можливість усім продемонструвати знання з безпеки життєдіяльності. Насичений тиждень доповнив тренінг «У небезпечних місцях» вчителя Юлії Котик. Крім цього, проведено бесіди та виховні години відповідної тематики.

– Подібні заходів сприяють формуванню стійкої мотиваційної установки на дотримання правил безпечної поведінки, адже наша безпека – в наших руках, – підсумувала тиждень безпеки в.о. директора НВК Світлана Макар.


Теги: безпека, тиждень БЖД в Колубаївському НВК

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.