Перейти на мобільну версію сайту


08.09.2017

НАРІЗАЛИ 26 ОКРУГІВ, ЗАТВЕРДИЛИ ПЛАН

цвкВ останній день серпня Центральна виборча комісія затвердила кількість територіальних, одномандатних виборчих округів, що утворюються для організації виборів депутатів місцевих рад під час проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 р.

Слобідко-Кульчиєвецька сільська рада об’єднаної територіальної громади матиме 26 виборчих округів. Нагадаємо, 29 жовтня тут обиратимуть сільського голову та депутатів сільської об’єднаної територіальної громади.

Під час засідання комісія визначила розмір грошової застави для кандидатів на посаду міського голови, а також – для виборчого списку кандидатів у депутати міської ради, висунутого в багатомандатному виборчому окрузі на перших місцевих виборах 29 жовтня 2017 року.

Крім того, було затверджено Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року.

Отож, основні заходи для тих, хто планує брати участь у виборчому процесі, такі:
До 16 вересня включно – районні виборчі комісії повинні утворити сільські, селищні, міські виборчі комісії (ТВК) та сформувати їхній склад.
До 18 вересня включно – громадські організації, до статутної діяльності яких належать питання виборчого процесу та спостереження за ним, зареєстровані в установленому законом порядку, можуть звернутися до ЦВК з клопотаннями про дозвіл мати офіційних спостерігачів на перших місцевих виборах.
До 20 вересня включно – територіальні виборчі комісії мають утворити одномандатні, територіальні виборчі округи для проведення перших місцевих виборів.
До 24 вересня включно – оприлюднення на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії переліку партій, якими прийнято рішення про участь їх місцевих організацій у перших місцевих виборах.
25 вересня – розпочинається процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на відповідних перших місцевих виборах.
До 4 жовтня включно – подання до ТВК документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови.
До 5 жовтня включно – територіальні виборчі комісії прийматимуть рішення про реєстрацію кандидатів у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови або про відмову в реєстрації.
До 11 жовтня включно – ТВК повинні затвердити текст виборчого бюлетеня з виборів депутатів сільської, селищної, міської ради та сільського, селищного, міського голови для голосування у відповідному виборчому окрузі.
До 13 жовтня включно – проведення жеребкування щодо включення кандидатур до складу дільничних виборчих комісій.
До 18 жовтня включно – виборці мають отримати іменні запрошення.
Не раніше 26 жовтня – передача дільничним виборчим комісіям виборчих бюлетенів.
О 24:00 27 жовтня – завершення передвиборної агітації.
З 24:00 27 жовтня – зняття передвиборних агітаційних матеріалів.
До 8 листопада включно – установлення результатів виборів у багатомандатному виборчому окрузі та складення протоколу про результати виборів.

Також своєю постановою ЦВК затвердила розподіли субвенції з Держбюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів на загальну суму 55 млн 138 тис. 900 грн та на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення цих виборів на загальну суму 241 тис. 100 грн.

Хмельниччина на проведення виборчого процесу отримає 2 млн 851,5 тис. грн. Аби забезпечити вибори сільського голови та депутатів Слобідко-Кульчиєвецької сільської ради об’єднаної територіальної громади, з Держбюджету буде виділено 344,4 тис. грн – субвенція надійде в три етапи, протягом осені.


Теги: ЦВК

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.