Перейти на мобільну версію сайту


04.11.2016

НАРДЕПІВСЬКИЙ КЕШ І ВСЕ, НАЖИТЕ НЕПОСИЛЬНОЮ ПРАЦЕЮ

Трильйонер-комбат, власник храму, готівкові брати Дубневичі, банкір, який не любить банки, поміщик Насіров, алкогольний колекціонер, залекларовані політичні атрибути і подарунки від святого Миколая - це далеко не весь перелік, який наче сніг на голову обвалився українцям після оприлюднення електронних декларацій.

Шокований народ від власних слуг, що позаяк просять кредити у Європи та прикриваютьсся тотальним зубожінням в країні. Те, що народні обранці - люди не бідні, знали всі, але кількість статків, розкіш, у якій купаються одні, коли інші ледве виживають та зводять кінці з кінцями, завела країну в ступор.

Народні обранці від Хмельниччини теж не пасуть задніх у е-декларуванні, принаймні деякі з них. Скільки за 2015 рік заробили впливові й дотичні до нашого регіону Володимир Мельниченко, Олександр Герега та Сергій Лабазюк, яку власність мають та у якій валюті зберігають заощадження цього тижня дізнавався «КлюЧ». 

МельниченкоВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО
Народний депутат, якого вдруге поспіль обирає до парламенту Кам’янеччина, задекларував власні статки, дружини Іоланти, матері Валентини, доньки Олени та рідного брата Сергія Лисенка.

Родина Мельниченків має чимало об’єктів нерухомості, серед яких є й об’єкти незавершеного будівництва. У власності Володимира Мельниченка є 5 земельних ділянок, загальною площею 5350 кв.м, які знаходяться у Великій Слобідці, Старій Ушиці та Врублівцях. Має нардеп два будинки - у Великій Слобідці (439,10 кв.м) та Кам’янці-Подільському (211,10 кв.м), останній, до речі, ділить із матір’ю. У 2006 році придбав дві квартири в столиці, а на рік раніше став співвласником адмінбудинку та комплексу в с.Довжок, ферми у Врублівцях та магазину в місті. Народному обранцю належить як готові, так і недобудовані цокольне та комерційне приміщення в Кам’янці та Хмельницькому. 10 квартир, якими володіє Володимир Володимирович, у стадії будівництва, яке виконує ПП «Віват Агро». 

Дружина нардепа задекларувала земельну ділянку в Старій Ушиці, три квартири в Кам’янці та комплекс будівель, площею 839,80 кв.м, у Нігині. Не відстає за статками матір депутата Валентина Михайлівна, на яку зареєстровані три житлових будинки та земельних ділянки в місті, дачний будинок в Ісаківцях, 930 кв.м землі в Кам’янці, 4 земельні ділянки, площею 2640 кв.м, на березі Збруча в Ісаківцях, 65150 кв.м паю у Врублівцях та два паї у с.Довжок. Донька депутата Олена має лише квартиру в Кам’янці, площею 106,80 кв.м, та земельну ділянку в 1000 кв.м у Старій Ушиці. У власності брата нардепа є земельна ділянка (пай) у с.Довжок, площею 27767 кв.м.

Серед задекларованого цінного майна Володимира Мельниченка, вартість якого перевищує 100 мінімальних зарплат (145000 грн), є швейцарський наручний годинник ULUSSE NARDIN (вартість годинників такої марки стартує від 200 тис.грн), картина твору Henrik та три комплекта монет Олімпіада 80, отримані по спадщині.

Загалом у гаражах родини Мельниченків знаходяться 12 транспортних засобів: Володимир Володимирович володіє трьома автобусами, які надає в оренду комунальному підприємству міста за символічні 3 грн за рік, автомобілем Toyota Land Cruiser, причепом Karav та водним засобом відомої американської марки «Байлінер». У його дружини є дві автівки - Chevrolet Aveo та Lexus LX570 і причіп Бріз-814500, а в доньки - Audi Q5, Toyota Avensis T25 та водний засіб BRP GTI.

Цінних паперів родина не має, а от корпоративними правами володіє у трьох фірмах - ПП «Подільська біоенергетична компанія», ТОВ АФ «Агроінком» та ПП «Дживальдіс». Також є членом БФ «Ми - Кам’янчани». Сукупний дохід усіх декларантів за 2015 рік склав 447 тис. 581 грн. Тримають Мельниченки і гроші під подушкою, загальна вартість готівки складає 1 млн 636 тис. грн, 160 тис. доларів та 40 тисяч євро. Разом із цим, має нардеп фінансові зобов’язання по договору іпотеки, вартістю 300 тис. грн.

ОЛЕКСАНДР ГЕРЕГАГерега
Родина Герег пов’язана не лише шлюбними обіцянками, а й численним спільним майном. Тут і земельні ділянки, і житло, і корпоративні права. І якщо Галина Федорівна полюбляє ювелірні прикраси та вироби з хутра, то Олександр Володимирович не шкодує грошей на нематеріальні активи: у його власності перебуває торгова марка та комерційне найменування.

У селі Новосілки на Київщині подружжю Герег належить 25 земельних ділянок, загальною площею 419993 кв.м. Крім них, є в Олександра Володимировича земельні наділи в Одеській, Київській та Волинській областях, а також дві у столиці.

У власності нардепа перебуває два будинки в столиці, придбані 5 років тому на 109 та 162 кв.м, чотири квартири, одна - у рідному Городку, інша - в Хмельницькому, та ще дві - в Києві. У Малій Олександрівці Київської області подружжя придбало дачний будинок, площею 240 кв.м. Завершує комплект об’єктів нерухомості Олександра Гереги машиномісце в Києві, площею 17 кв.м.

Дружина Галина має скромніший перелік нерухомості: в неї квартира, гараж і машиномісце в Києві та будинок в Іспанії.

Галина Олександрівна полюбляє ювелірні вироби, має 9 наборів прикрас, які традиційно отримувала щороку 1 січня. Є тут брендові комплекти (Van Cleef& Arpels), набори з білих перлин, червоного золота, білого золота з діамантами, навіть каблучка з жовтим діамантом. Нагадуємо, вартість цінного майна декларується, якщо вона перевищує 100 мінімальних зарплат (145 тис. грн). Полюбляє дружина нардепа сумки Hermes, має аж три - чорного, синього та фіолетового кольорів. У колекції є 5 годинників відомих марок Brequet, Patekphilippe, Omega, Blancpain, шуба з шиншили та соболя і кожушок. Галина Герега - поціновувачка мистецтва, придбала картину із зображенням Мадонни з Ісусом, ангелами і Іоанном Предтечею (Іспанія ХVII ст.), картину «Купальниці» (Франція, ХIХ ст.) та картину «Сонячний годинник» (Франція, 1900 р.). Є у власності жінки автомобілі BMW-730D, 2007 р.в., та Porsche 911 Carrera 4S, 2008 р.в. Нардеп ані цінних цяцьок, ані транспортних засобів не задекларував.

Із трьох депутатів, що потрапили під наш приціл, лише пан Герега має акції інвестиційного фонду, до речі, власниками якого вони з дружиною і є.

Подружжя Герег мають корпоративні права на такі підприємства, як ТОВ «Епіцентр К», ТОВ «Епіцентр Н», ТОВ «Атена Груп», ТОВ «Алга Актив», ТОВ «Респектум» та ТОВ «Інтертуризм». Також вони є кінцевими бенефіціарними власниками 38 компаній, чотири з яких зареєстровані за кордоном, зокрема ТОВ «Епіцентр К», ПАТ «НОВА ЛІНІЯ», ТОВ «Карпатська кераміка», ТОВ «Центр будівельних матеріалів Осмолода», ТОВ «Лісова пісня», ТОВ «Моноліт», ТОВ «Інтертуризм», ТОВ «Алга Актив», ТОВ «Атена Груп», ПАТ «Київметалопром», ТОВ «Епіцентр Н», ПрАТ «Логістичний центр Калинівка», ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд ОФЕРЕНТ», ТОВ «Нова лінія-Запоріжжя», ТОВ «МАРКЕР-ДНЕПР», ТОВ «Нова лінія-Ужгород», ПП «Нованія», ТОВ «ТРЕЙДКОМ ІНКО», ТОВ «Кремінь-Інвест», ТОВ «ДЕВЕЛОПМЕНТ», ТОВ «ВОЛИНЬ», ТОВ «Нова лінія-Миколаїв», ТОВ «Рось», ТОВ «Арніка», ТОВ «Тандем Капітал», ТОВ «Респектум», ТОВ «Град Строй Систем», ТОВ «ВПК-Центр», ТОВ «Джекоб», ТОВ «Енергоресурси-7», ТОВ «Агроінвест-груп», ТОВ «АРКУЗ», ПП «Віайсі», ТОВ «Ніка-Трейд» та чотири компанії з обмеженою відповідальністю «Селдімор Оверсіз Лімітед» (Кіпр), «Вонедлор Трейдінг Лімітед» (Кіпр), «Паравіта Холдинг Лімітед» (Кіпр) та «Давуельта Файненс Лтд» (Британські Віргінські острови).

За 2015 рік Олександр Герега отримав 70710 грн зарплати, 10 млн 397 тис. 166 грн дивідендів від «Епіцентру», 627369 грн процентів та подарунок від нашої міської ради на суму 9339 грн. Галина Герега задекларувала зарплату в розмірі 458804 грн, дивіденти в сумі 9 млн 722 тис. 262 грн та проценти - 716623 грн.

Родина Герег тримає 12 млн 193 тис. 12 грн в фінансових установах та 1 млн 700 тис євро, 2 млн 100 тис. доларів, 18 млн гривень та 480 тис. швейцарських франків готівкою.
Нардеп Герега є почесним президентом «Спортивного клубу Епіцентр», Фонду Олександра та Галини Гереги, має відношення до ГО «Кияни за конкретні справи», ГО «Хмельницька обласна громадська організація «За конкретні справи» та ГО «Федерація важкої атлетики України».

ЛабазюкСЕРГІЙ ЛАБАЗЮК
Аграрій Сергій Лабазюк проживає разом із дружиною Віолетою та донькою Євангеліною. Як порівнювати з іншими декларантами, то його статки знаходяться посередині між багатим Герегою та «бідним» Мельниченком.

У власності Сергія Петровича знаходиться житловий корпус типу А в оздоровчому комплексі сімейного типу, площею 658,1 кв.м, який він придбав у Києві 2004 року, та квартира у Волочиську, площею 41,8 кв.м, куплена 14 років тому. 

На відміну від колег-депутатів, він задекларував оренду громадської приймальні. Дружина Віолета володіє просторим будинком у 660,1 кв.м у Розсоші Хмельницької області, тут вона має три земельних ділянки, загальною площею 4429 кв.м, також у її власності перебуває вдвічі менший будинок у Хмельницькому та земельна ділянка.
Як нардеп, так і його кохана, мають по розкішному годиннику: у нього марки Breguet, у неї - Chopard.

У власності Сергія Лабазюка є два автомобілі LAND ROVER, який орендує у власної фірми, та MERCEDES-BENZ S63 AMG. Віолета катається на BMW X6, 2012 р.в.
Депутат Лабазюк має корпоративні права на ТОВ «ГК «ВІТАГРО», ТОВ «Інвестиційна компанія «Вітагро», ТОВ «Агрохімічна компанія «Вітагро» та є кінцевим бенефіціарним власником 12 компаній - ТОВ «ГК «Вітагро», ТОВ «Інвестиційна компанія «Вітагро», ТОВ «Агрохімічна компанія «ВІТАГРО», ПП «Аграрна компанія 2004», ТОВ «Торгова компанія «Вітагро», ТОВ «Саман-глей», ТОВ «Агрохолдинг «Зоря», ТОВ «Аграрна компанія-«Зоря», ТОВ «Агро світ Поділля», ТОВ «Науково-виробнича агрофірма «Перлина плюс», ТОВ «Антуріум Волочиськ», БО «Хмельницький обласний благодійний фонд «Благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч», ГО «Завжди поруч! За Хмельниччину».
За 2015 рік нардеп отримав 78242 грн зарплати, не посоромився взяти 167900 грн компенсації за винайм готельного номера та 80559 грн відшкодування витрат, пов’язаних із виконанням депутатських повноважень. Також він має дохід від відчуження рухомого майна загальною вартістю 4 млн 948 тис. грн. Доходи дружини Віолети досить скромні - 38400 грн зарплати, 15700 грн зарплати за сумісництвом та кредит у 49878 грн.

Сергій Лабазюк тримає на рахунку в державному банку 275661 грн, має 250 тис. доларів та 3 млн 500 тис. грн готівкою, його дружина має 2513 грн на рахунку в банку, гасить кредит у 50057 грн та тримає кешем 2 млн 500 тис. грн.


Теги: нардепівські статки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.