Перейти на мобільну версію сайту


04.10.2019

НАМІРИЛИСЯ НА РИВОК

орининВскочити в останній вагон децентралізації мають намір жителі Орининського напрямку. Вчора голови сільських рад цього регіону Кам'янеччини зібралися, аби обговорити питання створення Орининської ОТГ. Допомогти їм у цьому зголосилися представниці Хмельницького офісу реформ – радниця з питань децентралізації Вікторія Любенчук та радниця з місцевих фінансів Наталія Любченко. Зустріч, на яку прибули Приворотський сільський голова Лариса Вусата, Шустовецький сільський голова Михайло Гасюк, Підпилип'янський сільський голова Іван Спасюк, Заліський сільський голова Михайло Олійник ініціював Орининський сільський голова Валер'ян Мокрицький. Також, за словами організаторів, мала бути присутня і Кадиївська сільська голова Валентина Мартинюк. І все тому, що в планах ініціаторів утворити Орининську ОТГ, в яку увійшли би вищезгадані сільські ради, а в перспективі до них би доєдналася і Гуківська об'єднана територіальна громада, яка утворилася ще в 2016 році. 

Сільський голова Гуківської ОТГ Петро Ільницький поділився з колегами своїм досвідом та напрацьованими перспективами й висловив сподівання на те, що в майбутньому було би непогано всім разом об'єднатися і зробити Орининську громаду більш спроможною.

– Про який би формат ми нині не говорили, єдиною умовою при створенні ОТГ буде їхня максимальна спроможність, – наголосила Вікторія Любенчук. – У вас ще є час до 18 жовтня подати необхідні документи та добровільно об'єднатися, а не чекати примусовості.

Від стадії обговорення перейшли до дій: 4 жовтня відбудеться сесія Орининської сільської ради, під час якої буде зроблено перший крок до об'єднання.

– Ми маємо намір надіслати запрошення до Приворотської, Шустовецької, Підпилип'янської, Заліської, Кадиївської, Рихтівської та Слобідсько-Рихтівської сільських рад на об'єднання в Орининську ОТГ з центром у с.Оринин, – каже Валер'ян Вікторович, – і дуже сподіваємося, що колеги нас підтримають. Хоч це і не по перспективному плану, затвердженому Кабміном, але часу на зволікання в нас немає, бо можемо взагалі залишитися без громади.


Теги: децентралізація, ОТГ, с.Оринин

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.