Перейти на мобільну версію сайту


17.05.2019

НАГОРОДЖУВАЛИ, ДІЛИЛИ ГРОШІ, ГОВОРИЛИ ПРО ЛІЧИЛЬНИКИ

сесіям14 травня пройшла чергова сесія міськради. Розпочалася вона з вручення сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції відзнаки Президента України. Військовий комісар Володимир Возний вручив грамоти і відзнаки матерям і дружинам героїв Ростислава Доброшинського, В'ячеслава Завальнюка, Сергія Клименко, Дана Колісника, Руслана Коношенка, Валерія Лізвінського, Романа Наглюка, Едуарда Слободяна, Андрія Чухнова.

А міський голова Михайло Сімашкевич привітав баскетбольну команду міста «ДіДіБао» з перемогою в Українській Першій Лізі і вручив на сесії відзнаку та сертифікат на 5 тис. грн.

Цього разу депутати розглянули близько 180 питань. Ще до початку розгляду основних питань депутат, голова комісії з ліквідації «Стоматполіклініки» Борис Цвігун попросив колег, аби ті виділили гроші на сплату штрафних санкцій, на які відведено 10 днів. Через це обурився Микола Розбам: «Чому з бюджету виділяти кошти? Потрібно знайти вин­них у цій ситуації і їх покарати та з них стягнути кошти!». Його підтримав і Михайло Посітко. Було вирішено створити комісію, щоб встановити винних.

Також розгорілися дебати навколо питання про затвердження Програми «Першочергове впровадження загально будинкових засобів обліку витрат та регулювання споживання води з дистанційною передачею даних КП «Міськтепловоденергія» на виконання нового закону ЖКГ, який зобов’язує на всі будинки встановити лічильники комерційного обліку. Депутати занепокоєні тим, що всі внутрішньобудинкові втрати будуть розкидатися на всіх мешканців будинку, навіть у кого є квартирні лічильники. У таких випадках будуть різні колізії, з якими кам'янчани підуть до міського голови. Тому були пропозиції змусити стовідсотково встановити поквартирні лічильники. І де гарантії, що це врятує від втрат, але знову ж, «МТВЕ» доставляє послугу до лічильника, а внутрішньобудинкові втрати – це вже проблема мешканців. Була пропозиція не виділяти з бюджету гроші на лічильники, а краще перенаправити їх на дороги. Та попри все, закон потрібно виконувати.

Депутати ухвалили звіти про підготовку міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр., заслухано звіти про виконання програм розвитку малого та середнього підприємництва і залучення інвестицій в економіку.

Також підтримали звернення до голови Верховної Ради України щодо невідкладного прийняття проектів Законів України, спрямованих на спрощення розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією та суттєвого зменшення податків при придбанні автомобілів. Ще одне прийняте звернення стосувалося неприпустимості скасування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів, недопущення втрат місцевих бюджетів та створення загрози фінансування органами самоврядування соціально-значущих повноважень.

Окремо було приділено увагу бюджетним питанням. А саме – затвердженню звіту «Про виконання бюджету міста Кам'янця-Подільського за I квартал 2019 року» та внесенню змін і доповнень до міського бюджету на 2019 рік.

сесіям-1Завдяки перевиконанню міського бюджету розподілили 10 млн грн. А саме:
3 млн грн передбачили на придбання труб для термінового ремонту колектору біля м’ясокомбінату по вул.Харченка;
150 тис. грн – програму проведення культурно-мистецьких заходів, а саме – фестиваль змішаних єдиноборств;
250 тис. грн – програму розвитку молодіжної політики;
100 тис. грн – відновлення тротуару по вул.Тімірязєва;
137 тис. грн – ремонтні роботи в НВК №3;
257 тис. грн – ремонт дитячих садочків;
120 тис. грн – придбання теплових лічильників у заклади освіти;
227 тис. грн – реконструкцію частини будівлі позашкільного навчально-виховного об'єднання під зал для скелелазіння;
400 тис. грн – медикаменти в лікарні міста;
100 тис. грн – пільгові ліки;
100 тис. грн – ремонт даху перинатального центру;
196 тис. грн – ремонтно-реставраційні роботи Петропавлівської церкви.

Обурювалися депутати і з приводу змушеної потреби виплатити колишньому керівнику юридичного департаменту зарплати за нібито неправомірне його звільнення. Він сам собі підписував табеля робочого часу і, напевне, десь прорахувався та 26 числа підписав собі робочий час і водночас узяв модну в нинішній час відмазку, лікарняний. Але цей факт сліпа Феміда не помітила, або не захотіла побачити, хоча суд першої інстанції це засвідчив. Тому міська рада програла апеляцію і подала касацію, але ще до розгляду її не взяли і не призупинили рішення суду. Їм поспішати немає куди, або ж знову вигідно потягнути. Бо тепер міська рада має виплатити 764 тис. грн. І якщо ці гроші будуть виплачені, але касація скасує апеляцію, то їх надзвичайно важко буде повернути назад. А якщо рішення суду не буде виконано, то на рахунки буде накладено арешт і працівники міськвиконкому не отримають зарплату...

Проголосували депутати і за приємне – надання відзнаки міської ради «Честь і шана» директору ТОВ «Світязь» Олександру Борейку за його значний внесок у соціально-економічний розвиток міста, популяризацію його на всеукраїнському та світовому рівнях, за постійну допомогу військовим.


Теги: сесія міської ради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.