Перейти на мобільну версію сайту


06.07.2018

НАГОРОДИЛИ, ПОГОДИЛИ, ВСТАНОВЛЯТЬ

виконкомВчора пройшло чергове засідання виконкому, яке розпочалося із вручення міським головою Михайлом Сімашкевичем подяк небайдужим кам’янчанам, які нещодавно, не побоявшись за власне життя, врятували зі скелі каньйону собаку.

Члени виконкому затвердили рішення про надання матеріальної допомоги, план роботи виконкому за ІІ квартал 2018 року, встановлення на прохання жителів обмежувача руху в дворі на Привокзальній. Також проголосували за відкриття нової туристичної атракції “UAZ drive”, ініціатор впровадження якої надав усі погоджувальні документи з відповідних інстанцій.

Розглянуто й питання про організацію і проведення конкурсу на кращий ескізний проект дитячого ігрового майданчика (дитячих атракціонів) на території парку «Героїв Євромайдану». Вже коли там проведено благоустрій, знаходяться підприємливі хитруни і хочуть створювати свій бізнес. Але для підприємливих буде виділено два майданчики, на яких буде встановлено дитячий ігровий майданчик після перемоги в конкурсі. Керуюча справами Яна Мельничук внесла пропозицію встановити сучасний дитячий майданчик на мікрорайоні Жовтневий. Члени виконкому проголосували за доручення департаменту ЖКГ розрахувати вартість встановлення сучасного дитячого майданчика на кшталт такого, як у сквері Гунські криниці. Було погоджено також зрізання сухих і пошкоджених стовбуровою гниллю дерев – 18 за кошт заявників, 18 – за бюд­жетні кошти.

Багато питань цього разу було по лінії служби у справах дітей. Вони стосувалися відчуження житлової площі, визначання місця проживання малолітніх та затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав батьків Б., які жорстоко побили свою дитину. Але після проведеної роботи з ними вони покаялися і стали на шлях виправлення, тому їм дали шанс самим піклуватися про дітей. Також Ліля Бевз, начальник служби у справах дітей, добре вивчила питання щодо визначення місця проживання малолітнього. У родині Ж. двоє дітей, і вони виявили бажання проживати з батьком. Один син вже досягнув 14-річного віку і сам це може вирішити, іншому через місяць теж виповниться 14, і тоді відпаде потреба судитися матері з батьком.


Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.