Перейти на мобільну версію сайту


15.11.2019

НАГОРОДИЛИ ГЛОЗМАНА І ВИРІШИЛИ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

виконком14 листопада пройшло чергове засідання виконавчого комітету, на яке було винесено понад 50 питань порядку денного. Ще до початку розгляду питань директору ТОВ «Полімет-ЛТД» Анатолію Глозману було вручено відзнаку міського голови «За заслуги перед громадою міста».

Члени виконкому як завжди проголосували за наданням матеріальної допомоги тим, хто потребує, та затвердили склад опікунської ради, нову форму Порядку укладення контракту з керівниками комунальних закладів охорони здоров’я, що діють в організаційно-правовій формі комунального некомерційного підприємства та типової форми контракту. А також за передачу комплекту відеоспостереження з балансу СКП «Міськліфтсвітло» на баланс ДЖКГ, яке було закуплено за кошти від використання міських опор, за проведення благоустрою прилеглої території на вул.Космонавтів, 21 за кошти церкви. На Васильєва, 1 буде облаштовано сміттєзбірний майданчик за умови проведення благоустрою.

Члени виконкому надали дозвіл на встановлення енергосервісу одній із компаній, за її рахунок і за її вибором СЗОШ №5 та затвердження річних базових рівнів споживання теплової енергії у тестовому режимі, а також на відповідальне зберігання та використання відеообладнання тернопільською компанією, яке може фіксувати навіть номери автомобілів. Було затверджено акти обстеження зелених насаджень та міську програму «Благоустрій» на 2020 рік. Вона включає в себе капітальний ремонт тротуарів, вуличного освітлення, внітрішньодворових проїздів та всього, що потрібно ремонтувати в міському житлово-комунальному господарстві. Міський голова поцікавився станом збирання листя в місті. Він велів пришвидшити роботи до снігу. Бо ж нині вітер здіймає все, що двірники позмітали.

Також директор департаменту ЖКГ Олександр Бабчинський просив погодити влаштування майданчика для паркування електротаксі на розі проспекту Грушевського і Північної, котрі будуть обслуговувати кам’янчан. Планується там паркування 20-30 електрокарів «Нісан». Було дозволено замінити транспортні засоби підприємцям на маршрутах №2 «Руські фільварки – мікрорайон Жовтневий» та №3 «вул.І.Франка – селище Першотравневе». Директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема представила на погодження Програму підготовки і проведення культурно-мистецьких масових заходів в місті на 2020 рік. На сьогодні вже є 41 заявка від охочих брати участь та 65 мистецьких заходів, серед яких нові – з’їзд представників фестивалів, співочий фестиваль «Мости дружби» та багато інших.

Навколо питання реєстрації договору купівлі-продажу нежитлових будівель – колишнього хірургічного корпусу на Пушкінській та амбулаторії залізничників розгорнулася дискусія. Депутат Михайло Посітко обурився через те, що приймаються одноосібні рішення щодо приміщень комунальної власності. Щодо хірургічного корпусу, то він роками знаходиться в аварійному стані, а інвестор пообіцяв перший поверх обладнати під медичні установи. Але щодо приміщення на Привокзальній, 19, то його необхідно повернути для потреб громади, щоб обладнати там амбулаторію сімейної медицини.

На засіданні вирішено, що міський бюджет компенсує дітям-сиротам кошти на придбання форми. На виконання Постанови Кабміну «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріальної підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» 47 дітей-сиріт і діти, позбавлені батьківського піклування, отримають грошову компенсацію за придбання шкільної та спортивної форми.

Мова йде про дітей, які навчаються в закладах загальної середньої освіти міста. Така підтримка цих категорій здійснюється вже багато років поспіль. Цього року на виконання цього рішення з міського бюджету передбачено 106 тис. грн.


Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.