Перейти на мобільну версію сайту


27.10.2017

НАГОРОДИ ВІД «КОМОРИ»

комораВідшумів ІІІ Відкритий театральний фестиваль «Комора», який приніс море вражень не тільки глядачам, а й власне акторам, що приїхали не лише зі всієї України, а й з Польщі.

На завершення четвертого фестивального дня відбулося підведення підсумків та нагородження переможців. Отож, у номінації «Краща вистава» перемогу здобув театр FRANCO з Коломії з інсценізацією «Дон Жуан з Коломиї». «Кращою режисерською роботою» стала «Райська земля» столичного естрадного театру «Шарж». Номінацію «Краще пластичне вирішення» здобула вистава «Ми» Першої Міжнародної театральної майстерні «Antylaba».

Номінацію «Краще режисерське втілення сучасної драматургії» журі присудило виставі «Сон про осінь» театру-студії «Splash» з Києва. «Краще музичне оформлення вистави» було в театральної майстерні «АРТМУР» з Мелітополя.

«Кращою психологічною виставо» визнано постановку «Людина, що платить» студії «Театральний проект» з Дніпра. Номінацію «Кращий акторський ансамбль» повіз у Рівне навчальний театр «Сходження», що презентував виставу «Оркестр».

«Краще вирішення сучасної драматургії» у вистави «Академія сміху», яку представила Лабораторія сучасної драматургії та режисури з Рівного. «Оригінальне вирішення вистави» отримали «Вдови» творчого об’єднання «DIY-театр» з Харкова. «Кращм втіленням класики» стала вистава «Панночка» народного театру «Темп» з м.Чернівці. «За творчий пошук» нагороду отримала вистава «Не дитячі ігри» театру «Сонях» (м.Рівне); «За збереження національних традицій» – «Великий льох» кам’янецького театру-студії «Тандем» Центру дитячої та юнацької творчості.

комора-1Найкраще «Розкриття соціальної проблематики» продемонструвала вистава «Ціна бажання» народного театру «Тандем» РЦКМ «Розмай».

Номінацію «Краща іншомовна вистава» здобула вистава «The Man From Earth», Pro English Theatre зі столиці. За «Виразність театральних костюмів» нагородили акторів вистави «Тіно» народного театру «Лінк» з нашого міста.

«Спеціальний приз журі» отримала вистава «Мелодія» театру-студії «Парадокс» з Одеси та вистава «Віяло безсмертя» творчого колективу навчально-реабілітаційного центру «Джерело» «Золота молодь» зі Львова.

Журі визначило переможців і в індивідуальних номінаціях. Кращими акторами стали Євген Лисяков, за роль Хоми у виставі «Панночка» (м.Чернівці), та Євген Васільєв, за роль Цензора у виставі «Академія сміху» (м.Рівне). Кращими актрисами визнали Ірину Герасименко, за роль Елеонори у виставі «Людина яка платить» (м.Дніпро), та Анастасію Таможню, за роль Марії Примаченко у виставі «Райська земля» (м.Київ).

Кращим актором другого плану став Дмитро Пшечук за роль піаніста у виставі «Оркестр» (м.Рівне), а кращою актрисою другого плану –Галина Коротенко, за роль Ольги у виставі «Ціна бажання» (м.Кам’янець-По­діль­ський) та Анастасія Горпенчук,вихованка ЦДЮТ, за роль ворони у виставі «Великий льох» (м.Кам’янець-Подільський).

Приз Глядацьких симпатій в «Коморі» отримала вистава «Райська земля» естрадного театру «Шарж» з Києва.

Окрім професійного, працювало і альтернативне журі, до складу якого міг увійти будь-хто (єдина вимога – переглянути всі вистави впродовж чотирьох фестивальних днів). Отож, перше місце від альтернативного журі отримала вистава «Райська земля» естрадного театру «Шарж» (м.Київ), ІІ місце – «Дон Жуан з Коломиї» FRANCO-театру (м.Коломия), ІІІ місце розділили вистави «Людина, що платить» студії «Театральний проект» (м.Дніпро) та «Сон про осінь» театру-студії «Splash» (м.Київ).


Теги: ІІІ Відкритий театральний фестиваль «Комора», нагородження

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.