Перейти на мобільну версію сайту


14.02.2020

НАДІЙНІ ПАРНЕРИ

охоронаПроблискові маячки, чоловіки в чорному, озброєні до зубів миттю добігають до автівок. Виявляється в ювелірці спрацювала сигналізація і їм дається приблизно 3-5 хвилин аби дістатися до об’єкта, який вони охороняють. І що ви думаєте?! Це був тренувальний трюк. Працівники поліції охорони, яка раніше називалася Державна служба охорони – це єдина в Україні охоронна структура, працівники якої мають визначені законом права та повноваження на озброєну охорону та застосування владних функцій щодо правопорушників.

Ця структура, використовуючи засоби охоронної та пожежної сигналізації, забезпечує централізовану охорону квартир громадян від злочинних посягань. У них на озброєнні найсучасніша апаратура охоронної сигналізації, яка має коефіцієнт надійності аж 99,9%.

Працівники охоронної поліції здійснюють проєктування, монтаж, ремонт, експлуатаційне обслуговування технічних систем та засобів охоронно-пожежної сигналізації, систем пожежогасіння, контролю доступу. Проводять технічне обслуговування встановлених систем охорони та підтримують їх безперервне функціонування. Фахівці нададуть консультації з питань вибору систем безпеки, проведуть монтаж і сервісне обслуговування технічних засобів безпеки та пожежної сигналізації. А також підключать об’єкти до пульту централізованого спостереження, на яких цілодобово чергують оператори та групи затримання Поліції охорони.

– Наші спеціалісти мають великий досвід з розробки та монтажу «під ключ» усіх видів систем безпеки та комплексного захисту об’єктів з урахуванням побажань замовника, – розповідає начальник міського управління поліції охорони в Хмельницькій області, полковник поліції Віктор Посітко. – При виконанні робіт з обладнання системою охоронно-тривожної сигналізації використовуються прилади, що пройшли відповідну сертифікацію та рекомендовані для організації охорони об’єктів. Поліція охорони забезпечує централізовану пультову охорону об’єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності. Ми можемо надати консультації щодо підбору системи безпеки, спроєктувати, провести монтаж і сервісне обслуговування не лише пожежної сигналізації, а й відеоспостереження та систем контролю доступу, дистанційне відеоспостереження за об’єктом та повідомляти клієнтам про спрацювання технічних засобів охорони.

– Вікторе Івановичу, кажуть, що під вашою маркою працюють охоронні фірми, які не можуть надавати повного спектру охоронних послуг і вони представляються вашою філією?

– Дійсно це так. Але вони не можуть повноцінно і законно захистити інтереси клієнтів.

 Валерія СУШИЦЬКА. 


Теги: працює поліція охорони

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.