Перейти на мобільну версію сайту


21.07.2017

НА ВСІХ НЕ ВГОДИШ

відпочинок117 липня 45 дітей із родин учасників АТО з радісними усмішками та яскравими враженнями повернулися до рідного Кам’янця після почину в Польщі.

Нагадаємо, що діти перебували в Тарново Подгурне – партнерському місті Кам’янця-Подільського – з 7 до 16 липня. Цю поїздку завдяки перемовинам міського голови Михайла Сімашкевича і вуйта гміни Тарново Подгурне організовують уже четвертий рік поспіль.

Дя юних кам’янчан проводили екскурсії цікавими історичними місцями, вони побували в Познані, аквапарку, зоопарку, мали цікаві розважальні програми. Наприкінці поїздки з дітьми особисто попрощався вуйт гміни Тадеуш Чайка, вручивши їм на пам'ять подарунки. 

Кам’янецькі дітлахи зізналися, що їм сподобалося все – і місце перебування, і ті розваги, які були організовані для них. І це дійсно так. Хоча були проблеми з дітками, які вперше вирушили без мам у далеку подорож. Вони там сумували і плакали, зрозуміло, що тут батьки, в свою чергу, непокоїлися та панікували. Тому потрібно проаналізувати ситуацію і з наступного року дітей до 10 років не відправляти так далеко, а знайти для них відпочинок в Україні, щоб батьки могли приїхати і забрати своє дитя, якщо воно вередує й не хоче бути у великому колективі, або не може адаптуватися.

Теги: відпочинок, діти в Тарново Подгурне

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.