Перейти на мобільну версію сайту


11.01.2013

НА ПАПЕРІ Є, А НА ДІЛІ - КАТМА

Закон про введення в Україні біометричних паспортів, прийнятий минулого року, мав би вже працювати наповну. Нагадаємо, 20 листопада Верховна Рада затвердила Закон «Про єдиний державний демографічний реєстр», що передбачає переведення на біометричну основу 15 типів документів, включно з паспортом громадянина України та закордонним паспортом.
З 1 січня біометричні паспорти мали б видавати громадянам. Та які реалії у цій справі?
Як повідомили в Кам’янець-Подільському районному секторі УДМСУ в Хмельницькій області, поки що жодного біометричного паспорта не було видано.
Тож Закон, який приймали таким поспіхом, не знайшов свого швидкого втілення у i.jpgреальному житті. Воно й не дивно, адже щоб, наприклад, зняти відбитки пальців для біометричного паспорта, необхідно мати спеціальне обладнанння. Ним же, відповідно, мають бути забезпечені всі сектори Державної міграційної служби.
Нині кам’янчани як один користуються звичайними внутрішніми і закордонними паспортами, коли ж закрутиться державна «карусель», то за внутрішній біометричний паспорт доведеться викласти з кишені 65 грн, а от за закордонний - 350 грн. Не зайвим буде нагадати про їх поновлення кожних десять років.

Теги: біометричні паспорти

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.