Перейти на мобільну версію сайту


15.11.2019

НА ДИВО БУЛИ ОДНОГОЛОСНИМИ

сесія13 листопада терміново було скликано позачергову сесію міськради, на яку зібралося 25 депутатів.

На порядку денному були надзвичайно важливі для життєдіяльності міста питання. Зокрема, про затвердження «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Спецкомунтранс» на 2019 рік». Підприємством керує Сергій Гжебовський, жодних серйозних нарікань на його роботу з боку міського голови Михайла Сімашкевича не було, хоча підприємство вже давно потребує кардинального оновлення техніки. Депутатів непокоїть відсоток укладених договорів з ОСББ та приватним сектором. Але всіх заспокоїв Михайло Євстафійович, мовляв, ще пройшло досить мало часу, щоб встигнути вирішити питання підписання договорів, і над цим працює не лише «Спецкомунтранс», але й департамент ЖКГ.

Директор департаменту ЖКГ Олександр Бабчинський пояснив присутнім, через що підвищився тариф з вивезення ТПВ – це щорічне зростання заробітної плати, пального, запчастин. Він теж зазначив, що послуги з вивезення сміття надаються якісно. Депутат Володимир Костинюк озвучив три питання, які його турбують, а саме, що погано прибирається стара частина кладовища, що автомобілі з надання ритуальних послуг морально застаріли і вже час подумати про те, щоб в останню путь везли в пристойних катафалках. А також підняв питання ремонту моргу.

Директор КП «Кам’янецький парк» Валерій Залевський просив виділити кошти з міського бюджету на збільшення статутного капіталу підприємства на 120 тис. грн для придбання автопідйомника, який конче потрібен для потреб КП. 

сесія-1Депутати міської ради затвердили перерозподіл коштів головних розпорядників і внесли зміни до міського бюджету у зв’язку з надходженням додаткових коштів до спецфонду. Зокрема, передбачено фінансування на ремонт доріг, внутрішньодворових проїздів, покрівель житлових будинків, тротуарів; відновлення аварійних перекопів; забезпечення оплати електроенергії мереж вуличного освітлення. Це ті напрями, які потрібно завершити до кінця року.

Також було напрацьовано і підтримано звернення до керівництва країни щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громади. У ньому зокрема йдеться: «Для недопущення суттєвого обмеження доступу громадян України в медичному обслуговуванні, соціальному захисті та освіті, закликаємо Вас в проекті Державного бюджету на 2020 рік:

підтримати норму про зарахування частини акцизного податку на пальне до місцевих бюджетів;

встановити розмір освітньої субвенції на 2020 рік в обсязі 105 млрд грн, що врахує підвищення заробітної плати педагогічним працівникам, а також компенсацію з Державного бюджету в розмірі 14,6 млрд грн на підвищення заробітної плати педагогічним працівникам дошкільної, позашкільної, професійно-технічної освіти, тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл;

спрямувати 20% коштів дорожньої субвенції до бюджетів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад та передбачити формульний підхід щодо розподілу таких коштів між цими бюджетами;

забезпечити оплату з Державного бюджету гарантованих державою пільг, зокрема, пільг на проїзд та послуги зв’язку;

передбачити на 2020 рік додаткову дотацію на здійснення переданих з Державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я в обсязі не менше 20 млрд грн та її формальний розподіл між районними бюджетами, бюджетами ОТГ та міст обласного значення…

Як не дивно, але цього разу депутати були одностайними у голосуванні, але останнє шосте питання «Про припинення договору оренди земельні за адресою вулиця Троїцька, 2а» не набрало потрібної кількості голосів. До депутатів у письмовій формі звернулася дружина померлого господаря ділянки, мовляв немає коштів сплачувати оренду землі, але за її твердженням, цей об’єкт лише на 70% готовий до здачі, його раніше зводили як готель, але свого часу змінили цільове призначення під житловий будинок.

Михайло Євстафійович занепокоєний ситуацією з бюджетом на наступний рік, бо держава скидає багато своїх повноважень на місцеві бюджети і тому всі українські міські голови планують звернутися до вищої влади, аби не ставила палиць у колеса. Депутатський корпус теж занепокоєний ще й гальмуванням розвитку малого і середнього бізнесу, формуванням бюджету наступного року та ходом децентралізації.

Теги: сесія міської ради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.