Перейти на мобільну версію сайту


15.05.2020

МИ ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ ВАС

травеньНапередодні дня Перемоги завершили другу хвилю роздачі продуктових наборів жителям Кам’янеччини. Переважно, ми намагалися допомогти людям літнього віку, інвалідам, одиноким та соціально незахищеним. Під час пандемії вони перебувають в особливій зоні ризику і більшість з них навіть не виходить з дому. Вони намагаються дотримуватися карантинних правил, у чому я їх повністю підтримую. Люди є різні – одинокі, обездолені, ті, які потребують максимальної підтримки і уваги. 8 травня мав ще одну приємну нагоду – привітати наших ветеранів Другої світової війни, яких залишилося дуже мало. Серед них є викладачі – легенди нашого Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Разом із представниками нашого вишу Сергієм Копиловим та Борисом Коваленко привітали з Днем Перемоги їхніх колег Онисима Жука та Бориса Кушніра.

Онисим Михайлович Жук із 17 років воював у складі 18-го окремого кулеметного батальйону морської піхоти Артемівського сектора берегової охорони Тихоокеанського флоту, а Борис Михайлович Кушнір 18-річним юнаком був призваний до війська, чотири роки поневірявся у концтаборах. Не зважаючи на свій поважний вік, ветерани і до сьогодні підтримують зв’язки з колегами та студентами економічного та історичного факультетів, цікавляться життям університету, допомагають корисними порадами.

Наша громадська організація «Ми-кам’янчани» і надалі продовжує свою роботу щодо надання допомоги. Телефони моїх помічників: 067-287-96-48, 098-949-40-71.

Будьте здоровими! Залишайтеся вдома! І все буде добре!

Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО,
народний депутат України VII-VIIIскликання,
голова ГО «Ми – кам’янчани».

Теги: привітали ветеранів

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.