Перейти на мобільну версію сайту


24.04.2015

МУСУЛЬМАНИ Б’ЮТЬ УКРАЇНСЬКИХ ЖІНОК

17 квітня в Дунаєвецькому райсуді продовжилося слухання у справі жорстокого вбивства 19-річного кам’янчанина Павла Теплюка.

Цього разу суддівська колегія заслухала свідка з боку засудженого. Він чітко дав свідчення, що крім звуку битого скла, саме пляшки, тієї злощасної ночі він не чув, потім чув постріли зі зброї, а пізніше бачив міліцію, яка прибула на місце трагедії. Враховуючи стан здоров’я кам’янчан, які раніше свідчили в Кам’янець-Подільському міськрайонному суді, про що є відповідні записи, колегія суддів Дунаєвецького райсуду прийняла рішення про те, щоб було організовано відеоконференцію із наступними свідками потерпілої сторони.

Та найцікавіше було на початку судового засідання. Як відомо, на суд постійно приїждять мусульмани звідусіль. Раніше вони були більш-менш толерантними, а цього разу щось пішло не так. Після реєстрації всіх, хто має зайти у судову залу, біля пропускного пункту співмешканка вбивці влаштувала бійку з людьми, які постійно відвідують судові засідання. Вона підійшла і вдарила молоду жінку ззаду по голові, лише через те, що міліціонер просив показати сумку, чи немає в ній заборонених предметів.

На місце інциденту виїхала опергрупа, яка й зафіксувала хуліганські дії. Але тут пахне не лише хуліганством, а й провокаціями з боку мусульман. Вони без розбору гемселили жінок, а один навіть вкусив за руку дідуся вбитого Павлика. Та й цим ганебна історія не закінчилася. Коли судді пішли до нарадчої кімнати, присутні в залі почали виходити з приміщення, як раптом співмешканка вдарила по голові відому в місті журналістку. Остання знепритомніла, приїхали швидка та опергрупа. Після першої серії бійок до суду прибув представник СБУ. Усіх постраждалих направили на судово-медичну експертизу, яка встановить ступінь важкості тілесних ушкоджень.

Наступне судове засідання відбудеться 27 квітня, об 11:00.

Теги: суд над Макоцеєм

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.