Перейти на мобільну версію сайту


28.07.2017

МОЖЛИВО, ШТРАФИ ДОДАДУТЬ РОЗУМУ

26 липня відбулося засідання адмінкомісії, на порядку денному якого було 20 питання.

Протоколи були складені поліцейськими на неналежне утримання собак. Зокрема, пані Мельник прийшла на комісію, аби поставити всі крапки над «ї». Вона викликала поліцію щодо хуліганських дій сусіда. Він разом із дружиною, дитиною і пляшкою пива накинувся на її собачку, яка вискочила з двору, коли її мати виносила сміття. Вона пояснила, що вони собачку на вулиці не вигулюють, та просто живе в дворі, а тут сусід її налякав. 

Інша пані Єфремова підгодовує собачок і котів, які врятувалися від пожежі в квартирі душевно хворої жінки, яка нещодавно загинула. Тварин дівати нікуди, але вони хочуть їсти, і тому виникла дилема. Обидвох жінок попередили. А от на панів Олійника та Харламова, які вигулювали без намордника своїх немаленьких собак, наклали максимальний штраф, який передбачено цією статтею – 51 грн. Напевне, настав час переглянути штрафні санкції, бо навіть смішно, що за отримання значної негативної порції адреналіну через чужих собак їм майже нічого не буде. Штраф від 17 до 51 грн.

Пан Харкавлюк після 23:00 вирішив увімкнути у своїй автівці голосно музику під вікнами сусідів, які й поскаржилися в поліцію. За це він має заплатити штраф у 85 грн. По 340 грн заплатять Пастух, Соловський та Соколов, які кидають пляшки де попало. А от ті, хто викидає сміття, цигарки через вікно, а також пан із провулку Козачий, який постійно викидає сміття на дорогу, нібито з благих намірів позасипати ями, також, як і двоє попередників, позбавляться 1360 грн із гаманця.


Теги: засідання адмінкомісії

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.