Перейти на мобільну версію сайту


24.05.2019

МІЙ ВИБІР – ПОДАТКОВИЙ КОЛЕДЖ

1Ось-ось закінчується навчальний рік, учні-випускники стоять перед правильним вибором майбутнього фаху, адже це – ключ до щасливого життя! У період реформування освіти з’являється все більше приватних навчальних закладів. Одним із таких у місті є заклад вищої освіти «Коледж економіки, права та інформаційних технологій» Кам’янець-Подільського податкового інституту (вул.М.Годованця, 1). Коледж хоч і досить молодий, та вже гідно зарекомендував себе на освітньому ринку. Студенти активні та всебічно розвинені, самостійні та цілеспрямовані. Сьогодні наш співрозмовник – президент студентського парламенту Податкового коледжу Бернацький Роман.

Романе, певно, найбільш традиційне запитання: чому ти зупинив свій вибір на Податковому коледжі? Які твої враження від навчання?

Після закінчення школи я вже чітко визначився із майбутньою професією: я хотів стати юристом. Адже юрист – це одна з найбільш поширених, необхідних і високооплачуваних професій у цивілізованому суспільстві. А ось вибираючи заклад вищої освіти, я переглядав найрізноманітніші варіанти, досліджував престижність ВНЗ, можливість працевлаштування, високу кваліфікованість викладачів та успішність студентів. Саме Податковий коледж втілив усі мої очікування в реальність. Окрім спеціальності «Право», наші студенти опановують спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування» , а також у коледжі з`явилась нова спеціальність «Комп’ютерна інженерія».

2Найперше, на чому хочу наголосити, – справді високий рівень надання освітніх послуг, що побудований на взаємній співпраці викладачів і студентів. Кількість студентів закладу невелика, а тому до кожного сформовано індивідуальний підхід. Коледж пишається досягненнями своїх вихованців на міських, обласних та всеукраїнських олімпіадах, конференціях.

А ще студентське самоврядування. Для мене це безцінний досвід, тут я набув навичок комунікації, лідерства, став направду відповідальним. Коледж має і свої унікальні традиції, які урізноманітнюють студентське життя, роблять його яскравим та незабутнім.

При коледжі діють театр народного танцю «Подих» та студія сучасного танцю «Бріджес». Студенти колективів зарекомендували себе не лише у місті та країні, а й на міжнародній арені, представляли Україну в Європі (Італія, Іспанія, Франція, Монако, Німеччина, Польща, Болгарія). У нас є (до речі, єдина серед коледжів) гумористична команда «Ратунда», яка увійшла до півфіналу Подільської Ліги сміху. Також наші студенти – активні учасники молодіжного патріотично-правового руху ХОМА, вони тісно співпрацюють з місцевими органами поліції, ведуть пропаганду здорового способу життя і правосвідомої поведінки. Окрім того, цьогоріч наші активісти увійшли до складу Молодіжної ради міста.

Отож, ти рекомендуєш Податковий коледж і нинішнім випускникам?

Однозначно так! Податковий коледж – це, безумовно, якісна освіта, сталий багаж знань, усесторонній розвиток, нові знайомства з цікавими людьми, перспективне майбутнє!

яворська.jpgА ще надзвичайно захоплююче та незабутнє студентське життя! А тим більше не можу не врахувати позитивні відгуки наших випускників, які сьогодні успішно працевлаштовані і з вдячністю згадують свої студентські роки:

Наталія Яворська
Керівник Кам'янець-Подільського VІP-центру ПриватБанку.

Податковий коледж став платформою для мого розвитку перш за все як особистості. Він виховав у мені такі якості, як відповідальність, цілеспрямованість, впевненість у собі, пунктуальність, дисциплінованість. Податковий – справді гідний навчальний заклад високого рівня.

семенюкІрина Семенюк
Менеджер по роботі з фізичними особами Ощадбанку.

Податковий коледж перш за все – це якісна освіта, саме тут я стала справжнім фінансистом завдяки висококваліфікованим викладачам, що допомогли мені на шляху до майбутньої професії.

косюкОксана Косюк
Адміністратор відділу по роботі з фізичними особами Управління надання адміністративних послуг.

Коледж – один з найсвітліших спогадів мого життя. У його стінах я зуміла стати тим, ким є сьогодні, – у першу чергу людиною і, сподіваюся, дійсно хорошим фахівцем. Тут я зустріла друзів, набула життєвого досвіду, осягнула величезний багаж знань. Дякую викладачам, одногрупникам, коледжу за щасливі роки та справді якісну освіту!

фалатюкІванна Фалатюк
Менеджер Головного банку АТ«УКРСИББАНК» у м. Київ.

Після закінчення коледжу, паралельно навчаючись в університеті, за сприяння адміністрації коледжу, я працевлаштувалася у відділенні «ОТР банку» у м. Кам’янець-Подільський. З липня 2018 року удосконалюю свої практичні навички у Головному банку АТ«УКРСИББАНК» у м. Київ. Знання та поради, отримані під час навчання у коледжі, назавжди залишаться у моїй пам’яті та серці. Успіху вам та зробіть правильний вибір!

пилипюк.jpgТетяна Пилип'юк
Бухгалтер 1 категорії. Філія «Теофіпольський райавтодор» ДП «Хмельницький облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України».

Професійна, насичена організація навчального процесу і постійна підтримка викладачів дозволили отримати ті знання та навички, які допомагають мені сьогодні вирішувати проблеми та приймати правильні рішення в складних і непередбачуваних умовах українського автомобільного ринку.

Навчання у Податкову коледжі створює надійний фундамент для побудови майбутньої кар'єри.

онуфрійчукВолодимир Онуфрійчук
ДСНС, пожежний рятувальник.

Дисциплінованість – найперше, що я сформував у собі впродовж навчання у коледжі, а для моєї професії це вкрай необхідно. Хоча тут будь-які слова зайві – якісна освіта, що дав нам коледж, говорить сама за себе і варта уваги кожного, а якщо ти абітурієнт – тим більше! Співпраця з викладачами, їх професіоналізм та педагогічна майстерність допомогли мені стати тим, ким я є сьогодні, за що безмежно дякую своїй альма-матері!

троцюкЛідія Троцюк
Спеціаліст з обслуговування клієнтів Приватбанку.

Податковий коледж допоміг мені упевнено зробити перший крок у доросле життя, загартував перед можливими випробуваннями, навчив розважливо приймати рішення, зокрема цьому я навчилася, працюючи у складі студентського парламенту. Тут я й набула навичок спілкування з людьми, стала самоорганізованою, пунктуальною. Здавалося б, так просто все сказано, але насправді якості, які сформував у мені Податковий коледж, дуже допомагають впевнено крокувати кар’єрними сходинками, працювати та просто жити!

калакукаОлександр Калакука
ТОВ «Оскар Агро», старший землевпорядник дільниці «Тисмениця».

«Комфорт» – це те слово, яким я можу описати свій рідний коледж. Мені було комфортно тоді, під час навчання, комфортно й сьогодні, у праці. Мені завжди подобалась атмосфера в стінах коледжу – затишок, тепло, друзі. Щоразу я з радістю і посмішкою повертаюсь до коледжу, згадую перші залицяння, перемоги, двійки, звісно, куди ж без них?! Якби мені випала нагода знову навчатися, я б неодмінно вибрав Податковий коледж!

ткачукДмитро Ткачук
Інспектор сектору реагування патрульної поліції Кам‘янець-Подільського ВП ГУНП, лейтенант поліції.

Захищати правопорядок в нашій державі – моя дитяча мрія. Щоб втілити її в життя, мені була необхіна якісна юридична освіта. Тож прислухавшись до відгуків моїх попередників, я обрав Податковий коледж. І жодної хвилини не шкодував про свій вибір. Сьогодні я самодостатня особистість і завдячуюю цьому рідному коледжу, який дав мені фундаментальні знання, навчив конкретним діям, співпрацювати із людьми та реалізовувати себе в колективі. Дякую викладачам за гарно проведені продуктивні роки навчання!

кравчукОлег Кравчук
Слідчий слідчого відділення Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області, старший лейтенант поліції.

Навчаючись у Податковому коледжі, я чітко визначився, що пов’яжу своє майбутнє із правоохоронною діяльністю. Форма, яку носять студенти коледжу, дисциплінує, прищеплює почуття «честі мундиру», стимулює бути гідним її та своїми вчинками змінювати світ на краще. Здобуті у коледжі знання, уміння і навички стали надійною основою в моїй майбутній діяльності. Потужна навчальна база у поєднанні із творчим підходом та культурним життям коледжу допомогла мені ефективно застосовувати набуті знання на практиці.


Теги: податковий коледж

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.