Перейти на мобільну версію сайту


30.03.2018

МІТИНГ ПАМ'ЯТІ

визволенняГероїчні події Другої світової війни, визволення Кам’янець-Подільського району (23 березня – 4 квітня 1944 року) від німецько-фашистських загарбників навічно залишаться в історії українського народу, а подвиги воїнів, що звільняли і загинули за наш край, ніколи не зітруться з нашої пам’яті. В районі немає сім’ї, яка б не втратила в ті грізні роки рідних та близьких, полеглих смертю хоробрих на полях битв. Тож визволення від фашистської неволі чекали з нетерпінням у кожному селі.

У боях за визволення Кам’янеччини смертю хоробрих полягли 969 солдатів і офіцерів. На одному лише меморіальному кладовищі в селі Довжок поховали 456 воїнів.

З нагоди 74-ої річниці визволення Кам’янець-Подільського району від німецько-фашистських загарбників 26 березня біля меморіального комплексу загиблим воїнам у с.Довжок відбувся мітинг пам’яті за участю голови РДА Василя Сукача, заступника голови районної ради Віктора Єрменчука, першого заступника голови РДА Маріанни Великохатько, голови районної організації ветеранів України Едуарда Кульчицького, Довжоцького сільського голови Руслана Рябого, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, керівників установ та організацій, жителів району.

Того ж дня біля меморіального комплексу загиблим воїнам у с.Слобідка–Кульчієвецька відбулися урочисті заходи за участю секретаря сільської ради Андрія Войцеховського, начальників відділів та працівників виконавчого апарату, вихованців дитячого садочка «Веселка».

Усіх, хто поліг у боях, визволяючи наш район від німецько-фашистського загарбника та тих, хто повернувся із перемогою, але не дожив до сьогодення, вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів. Також напередодні урочистостей в бібіліотеці-філіалі с.Слобідка–Кульчієвецька відбулася виставка під назвою «Згадаймо величні ті роки…», організована завідуючою Тетяною Бичинською.

Теги: вшанування загиблих

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.