Перейти на мобільну версію сайту


28.09.2018

МІСТО ЧЕПУРЯТЬ. БРИФІНГ

брифінг26 вересня відбувся виїзний комунальний брифінг на 4 об’єкти, де проводяться ремонтні роботи.

Першим був соціальний майданчик біля гуртожитку товариства УТОГ на Пушкінській. Тут підприємець Андрій Конюшенко вкладає плиточкою тротуар і проїжджу частину. Другим етапом ремонту буде облаштування парковки для мешканців гуртожитку.

Також міський голова Михайло Сімашкевич, народний депутат Володимир Мельниченко, заступник міського голови з комунальних питань Сергій Бабій, директор департаменту ЖКГ Олександр Бабчинський та журналісти оглянули проведені роботи в сквері з умовною назвою «Понтонний». Справа при в’їзді у військове містечко були непролазні хащі. Про це «КЛЮЧ» писав у рубриці «Репортер крокує містом». Довгий час там збиралися безхатьки, вся територія була захаращена, заросла кущами. Там були повалені дерева, а нині – взірцевий куточок. Розчищена територія, облаштовані доріжки, встановлені сучасні лавки. До речі, таких у місті ще не було: вони ковані й обшиті білим міцним пластиком. Зламати їх важко, хіба що можна вимастити багнюкою чи розмалювати, але тільки рука варвара на таке може піднятися. Тепер від місцевих мешканців залежить порядок на алеї. Також тут планується облаштувати сучасне освітлення – мережа вже проведена, залишилося встановити стовпчики. Це міському бюджету обійшлося в 200 тис. грн. Але це ще не увесь благоустрій, планується друга черга – розчищення території і встановлення спортивного чи дитячого майданчика. На це теж планують виділити 200 тис. грн. Роботи виконує КП «Комунбуд» (директор Сергій Когут).

Наступним пунктом став дворовий проїзд на Тімірязєва, вздовж гуртожитку колишнього ПТУ №15. Тут же відбулася зустріч мешканців учнівського гуртожитку, які тимчасово там проживають сім’ями. Вони звернулися до високопосадовців з питанням приватизації кімнат, у яких вони проживають. Але тут є одне «але». Люди не розуміють, що гуртожиток відомчий, учнівський, який взагалі не призначений для проживання сімей. Крім того, люди самі повинні розуміти, що вони там безправні й тимчасові, адже угоди складені на рік, вони закінчуються в травні. Уряд планує розбудову професійно-технічної освіти, і тоді гуртожиток буде затребуваний для проживання учнів, які навчатимуться в системі профтехосвіти. І це правильно, бо ж не будуть учні мешкати у зйомному житлі, в той час коли учбовий заклад має гуртожиток.

Оглянули також члени виїзного брифінгу вже зданий в експлуатацію модульний туалет на мікрорайоні Жовтневий у відпочинковій зоні. Туалет місцевого виробництва, списаний з аналога на Хрещатику. Кам’янчани його вдосконалили, він має досить пристойний вигляд, зручний для відвідувачів. Вартість відвідування становитиме символічну ціну в 2 грн, які підуть на придбання туалетних та миючих засобів. З міського бюджету буде покриватися лише зарплата обслуговуючого персоналу.

Останнім пунктом відвідин став сімейний гуртожиток на вул.Праці. Статус сімейного з нього вже знято, люди приватизували своє житло. Причиною відвідин стала нічна пожежа напередодні. Згоріла електрощитова. Люди самі винні в такому недбалому ставленні до суспільного майна. Бо ж не тільки потрібно бути господарями в своїх кімнатах, але й за дверима. Хтось поставив у коридорі під щитовою диван, на якому товкся хто хотів. Той диван загорівся і не важко здогадатися через що, але ж ніхто не хоче псувати стосунки з сусідами і зробити зауваження, коли десь безлад.


Теги: виїздний комунальний брифінг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.