Перейти на мобільну версію сайту


16.03.2018

«МІС ВЕСНА» І ВЕСНЯНИЙ НАСТРІЙ

колубаївціСвятом ніжності і краси розпочинається весна. Весело, креативно та співочо її зустрчали в Гуменецькій громаді.

Напередодні жіночого свята, 7 березня, в Гуменецькому будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт. Від імені сільського голови Інни Абдулкадирової цінними подарунками та квітами депутат районної ради Олександр Кирилюк привітав вдів Другої світової війни, учасників бойових дій, матерів-героїнь, ветеранів соціальної сфери сільської ради, орденоносців. Святкову програму підготували аматори будинку культури та бібліотеки.

8 березня в сільському будинку культури с.Великозалісся відбулася концертна програма «Тільки у нас на Україні жінки милі та вродливі». У Залісько Другому СБК проведено майстер-клас з виготовлення квітів з крепового паперу та святковий концерт. Глядачі мали змогу насолодитися піснями та танцями учнів НВК і аматорів сцени СБК. Окрасою заходу стали гумористичні сценки «Будній день чоловіка і жінки» та «Похмілля. 9 березня», які підготували учасники драматичного гуртка СБК.

колубаївці-1У с.Улянівка під час концерту від сільського голови Інни Григорівни вручили подарунок матері-героїні. Святковий настрій дарував голосківчанам вокальний ансамбль «Кептинчаночки».

8 березня в клубі селища Сахкамінь також відбувся святковий концерт. Вокальні колективи (керівник Надія Забродська) та солісти виконали чудові пісні, присвячені жінкам, матерям, бабусям. Багато гумору та позитиву внесла в концертну програму театральна студія «Овація» (керівник Віталіна Пиріжок). Майстерно вели програму ведучі Антон Тріцький і Анастасія Пасічник

колубаівці-2Вшановували прекрасну половину людства у Вербецькому, Нігинському, Абрикосівському, Слобідко-Гуменецькому, Пудловецькому, Думанівському та Лисогірському клубах.

Надзвичайно творчо зустріли весну в Колубаївському сільському клубі. Спеціально до дня 8 березня учасники художньої самодіяльності зняли пародію на музикальний хіт Ольги Полякової «Шлёпки». Відео транслювали на святковому концерті 10 березня, під час якого завдяки завклубу Олександру Слободяну пройшов конкурс «Міс Весна».

У конкурсі брали участь п'ятеро сільських красунь – школярки Ірина Громотюк, Ірина Повержук, Антоніна Тодосійчук, Вікторія Шевчук та Богдана Дуліба.

колубаївці-3Під час чотирьох змагальних епатів юні красуні могли не лише розповісти про себе, а й продемонструвати свої таланти. Справжнім відкриттям у цьому стала Вікторія Шевчук, яка прочитала глядачам написаний власноруч містичний твір. Антоніна Тодосійчук вразила декламуванням вірша про маму. У третьому конкурсі учасниці повинні були не тільки виготовити одяг власними руками, а й зняти цей процес на відео. Надзвичайними й оригінальними стали костюм з газет від Іри Громотюк та з гумових рукавиць – від Богдани Дуліби.

Останній іспит – запитання від журі. Колубаївські красуні давали відповіді на важливі питання, якою має бути країна, розповідали про свої мрії та уявлення про життя. Найбільше всіх вразила мрія Антоніни Тодосійчук, яка і здобула корону «Міс Весна», а також подарункові сертифікати. Батьки Тоні наразі перебувають за кордоном, і більш за все дівчинка мріє, щоб в нашій країні було побільше робочих місць, і люди не виїжджали за кордон у пошуках кращої долі...

– Дякую всім, хто прийшов на святковий концерт, хто допомагав та підтримував, – підсумував завклубом Олександр Слободян. – Нашій голові громади Інні Абдулкадировій, команді «Наш формат», Колубаївській ЗОШ, відеографу Максиму Тимінському, магазину «ФотоТоп», за декорації – Наталії Слободян.

колубаївці-4 колубаївці-5 колубаївці-6


Теги: святкування 8 березня

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.