Перейти на мобільну версію сайту


07.09.2018

МАЙЖЕ ВСЕ ПОГОДИЛИ

496 вересня пройшло чергове засідання виконкому. Було розглянуто 65 питань соціального, комунального, освітнього спрямування. Члени виконкому погодили встановлення біля ГК «Чотири сезони» тумб з квітами, які слугуватимуть обмежувачами заїзду автомобілів на тротуар. Власник це має зробити за власні кошти. Також погодилися з переліком дерев на знесення, які вже віджили свій вік. Їх 14, за рахунок міського бюджету буде знесено 9 і це обійдеться у 8700 грн. Не погодилися надати дозвіл на встановлення обмежувача руху в дворі житлового будинку №77 на Вокзальній. Було звернення мешканців, яким не подобається, що через їхній двір об’їжджають автомобілі. Леонтій Рогаль заперечив щодо встановлення обмежувача, колеги його підтримали.

В.о. начальника служби, завідувач сектора опіки та піклування служби у справах дітей Юрій Прісняк підготував на розгляд 10 питань, які стосуються дітей. Члени виконкому проголосували за припинення опіки над неповнолітніми дітьми, адже дідусь, який опікувався над ними, помер, а дітей забрала тітка в Херсон. Також погодилися, щоб двох дітей Ясінських, мама яких пиячить, влаштувати в дитячий будинок Хмельницького. Проголосували за надання бабусі опіки над онукою. Дівчинку виховувала мати одна, її минулого року вбили, а батько, який проживає в Росії, добровільно відмовився від дівчинки і погодився, щоб його позбавили батьківських прав.

Аж 23 питання на розсуд виконкому підготувала директор ДЕРІМ Майя Гурська. Здебільшого це затвердження звітів оцінки комунального майна, а також надання його в оренду. Але й виплило питання про внесення змін та доповнень до рішення виконкому про передачу майна, яке належало ПМСД, до комунальної власності. Мова йде про амбулаторію на Привокзальній, яка виявилася непотрібною для мешканців того району, навіть незважаючи на звернення їх до влади. Люди просили облаштувати для них там амбулаторію, але головний лікар вирішила по іншому. Тепер крім приміщення ще й передається 10 соток землі й огорожа. Цікаво, хто ж наступний власник цього майна? 

Також затвердили фактичну мережу установ та закладів освіти на 2018-2019 навчальний рік. Нині в місті діє 18 дитячих садків, у яких 181 група і 4033 дитини, а також 17 шкіл, у яких 383 класи і 10043 учні. Наповнюваність їхня складає 26,2 учні, хоча є класи, де наповнюваність більше 30 учнів. Цього року в школах на 410 учнів та 10 класів більше за минулий. Міносвіти пропонує зменшити кількість шкіл на 2 та скоротити 170 вчителів. Нині вони їх не фінансують, тому міський бюджет змушений узяти це на свої плечі.
Хоча в місті є такі школи, без яких можна було б обійтися, а учнів перевести у поближні.

Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.