Перейти на мобільну версію сайту


11.05.2012

МАРШ ПЕРЕМОГИ НА ЇХНЬОМУ РАХУНКУ

IMG_2119.JPG67-ма мирна весна прийшла на Кам’янеччину. За це ми вдячні їм - загиблим, померлим, живим воїнам, які захистили світ від коричневої фашистської чуми. Мільйони життів коштувала радянському народу Перемога 45-го. А ті, хто залишилися живими, продовжили іншу боротьбу - з післявоєнною розрухою. Вони голі, босі і голодні розбудовували країну і вивели її уIMG_2123.JPG наймогутнішу державу в світі. На їхньому героїчному подвигу виросло і виховане не одне покоління, але з кожним роком їх стає все менше та менше.
І сьогодні, в цей святий День Перемоги, до Вічного вогню прийшли лише кілька десятків солдат-визволителів, наймолодшому з яких нині 86. Дехто через хвороби і IMG_2125.JPGнемічнісь не зміг прийти на свято. А ті, хто прийшли до Вічного вогню у сквер Танкістів, поклали квіти до пам’ятника. Також сюди прийшли представники влади, депутати, школярі і кам’янчани.
Із словами шани і подяки звернулися до ветеранів Великої Вітчизняної війни секретар міськради Василь Сенюк, депутат облради Володимир Мельниченко, який до Дня Перемоги проплатив їм усім за найнеобхідніші ліки, начальник гарнізону Сергій Мальченко. Для визволителів співала Тамара Плющ та хор ветеранів «Квітка на камені». Парадом пройшли військові гарнізону.
Далі святкування перемістилося на Центральний стадіон ім.Г.Тонкочєєва, де відбулося театралізоване дійствоIMG_2208.JPG «Вклоняємось Великій Перемозі!».
Мирно спала країна, як німецькі загарбники без оголошення війни о 4-ій ранку 22 червня 1941 року, напали на Радянський Союз. Були картинки з війни, був марш Перемоги, а далі - мирне життя, дитячий сміх і радість.
Але як сумно дивитись на напівпорожні місця для ветеранів. Колись тут на трибунах не вистачало місць, а нині... І нічого не зробиш, таке життя. Та радує той факт, що на стадіоні зібралося досить багато молодих людей, які без примусу прийшли подивитися на свою історію. Вони тут отримали урок мужності та патріотизму.
- Нині в місті проживає 260 учасників бойових дій у роки Великої Вітчизняної війни, - говорить Володимир Мельниченко, - Ми перед ними в неоплаченому боргу, бо не можемо зробити їхнє життя таким, на яке вони заслуговують. Я вклоняюся перед їхнім подвигом. Слава героям, слава померлим і шана живим!
І як годиться, на завершення було фронтових сто грам і святковий стіл від Володимира Мельниченка.

Теги: День Перемоги, свято

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.