Перейти на мобільну версію сайту


26.04.2019

МАНДРІВКА В ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

квестУ житті кожної людини настає час, коли необхідно обирати школу, коледж, професію. Батьки, вчителі, друзі – всі підштовхують до здійснення вибору. Деякі люди народжуються з відчуттям того, чого вони прагнуть і що збираються робити. Але багатьом потрібна допомога, стимул та мотивація. Особливо молоді, яка прагне знайти себе та свій майбутній професійний шлях. Сучасні діти мають знати все про ринок праці та розмаїття професій. Згідно з соціальними дослідженнями, найбільш успішними на ринку праці в майбутньому будуть фахівці, які вміють навчатися впродовж життя, критично мислити, ставити цілі та досягати їх, працювати в команді, володіти іншими сучасними вміннями. Тому служба зайнятості не стоїть осторонь цього процесу та є активним учасником заходів для учнівської молоді, використовуючи сучасні підходи та методики.

10 квітня на базі ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» відбувся профорієнтаційний квест «Мозаїка професій» для учнів 8-9 класів шкіл нашого міста. Захід був організований міським Центром зайнятості спільно з навчальним закладом, управлінням освіти та науки, міською владою та молодіжною радою міста, в рамках проведення проекту «Молодіжна столиця України 2019». Проведення заходу відбувалося за декількома напрямами: мандрівка по станціях 5 команд, майстер-класи для вболівальників, робота мобільного центру зайнятості та креативний відпочинок в актовому залі. А заступник міського голови Вадим Савчук, директор міського Центру зайнятості Наталія Постова, директор навчального закладу Михайло Рущак з великим задоволенням брали участь в майстер-класах та спілкувалися з молоддю.

квест-1Учні під час виконання завдань на станціях, проявляли свої комунікативні здібності, творчість та інноваційність, критичне мислення та креативний підхід до поставлених завдань. Тому час, відведений на проведення заходу, пролетів швидко та корисно для всіх учасників спілкування. Після завершення всі команди отримали подарунки від міської влади та служби зайнятості, робили спільні фото та ділилися позитивними враженнями.

Ми робимо все, щоб наша молодь любила свою роботу, щоб у них горіли очі в процесі навчання і завжди було нестримне бажання розвиватися в обраній професії.

Наталя СЕМЕНЮК, начальник відділу активної підтримки безробітних.

квест-2


Теги: ДНЗ ПЦТО, профорієнтаційний квест «Мозаїка професій»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.